Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

Nauja Lietuvoje!

T-Scan: skaitmeninis sąkandžio skanavimas,
analizė ir koregavimas

 

Vienas iš pagrindinių sąkandžio analizės instrumentų odontologijoje iki šiol buvo kalkinis popierius ir paciento subjektyvus pojūtis, kad susikanda „gerai“ arba vienas ar kitas dantis yra „per aukštas“.  Gydytojui buvo sudėtinga patikimai įvertinti kuris kontaktas tarp dantų yra netikslus ir pan.

Su pažangia skaitmenine sąkandžio analizės sistema T-Scan (Tekscan Inc., JAV) labai tiksliai išmatuojamos okliuzinės (sąkandžio) jėgos, jų pasiskirstymas dešinėje/kairėje žandikaulių pusėse, nustatomi trauminiai sąkandžio taškai. Tai nustatęs gydytojas gali pašalinti trukdžius, subalansuoti sąkandį, dažnai net numalšinti žandikaulinio sąnario skausmus. Ši procedūra labai rekomenduojama po didesnių protezavimo procedūrų burnoje. Tai sumažina komplikacijų, tokių, kaip keramikos/kompozitų nuskilimas, tikimybę, prailgina restauracijų tarnavimo trukmę.

"Po viršutinių dantų protezavimo jaučiau diskomfortą burnoje ir veide – viršutiniai dantys spaudė apatinius. Gydytojas pusės metų eigoje keletą kartų bandė suvesti sąkandį kalkinio popieriaus pagalba, vis pripoliruodamas padarytus vainikus, juos net apgadino. Tačiau tai mažai padėjo. Dantų spaudimas persidavė ir į veido raumenis, kurie kartais skaudėdavo.
Po  poros metų, kai VivaDens pradėjo teikti sąkandžio diagnostikos ir korekcijos paslaugą su skaitmenine T-scan sistema, ja pasinaudojau. Užteko vienos 45 min. T-scan procedūros ir kvalifikuoto gydytojo paslaugos, ir  dantų spaudimas buvo sutvarkytas, o tuo pačiu ir dingo veido skausmai. Esu tuo labai patenkintas."
Arūnas R.


"Kitose klinikose man niekaip negalėjo sutvarkyti sąkandžio, tikrindavo su kalkėmis ir pan. VivaDens man atliko sąkandžio analizę ir korekciją su T-scan ir sąkandis susitvarkė. Esu labai patenkintas." Žilvinas G.

 

 


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.