Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

Naujausia technika ir technologijos

Skaitmeninės 3D ir panoraminės rentgenogramos

Nauja! Nuo 2014 m. spalio mėnesio VivaDens atliekamos 3D (kompiuterinė tomografija) ir panoraminės rentgeno nuotraukos labai aukšto tikslumo ir minimalios spinduliuotės moderniu vokišku aparatu Sirona Orthophos XG 3D.Odontologinių klientų patogumui, tikslesnės diagnozės nustatymui ir kokybiškesniam gydymui, VivaDens savo ir kitų odontologijos klinikų klientams atlieka panoramines bei 3D rentgenogramas. Orthophos XG 3D pasižymi saugumu, tikslumu, aukšta nuotraukų kokybe, minimizuotu rentgeno spindulių srautu, kuris yra proporcingas apšviečiamam kūno tūriui.

Rentgeno aparatas nevargina klientų, rentgenograma (nuotrauka) padaroma per keliolika sekundžių Ji, kaip ir įprastos dentalinės rentgenogramos, išsaugoma kompiuterinėje duomenų bazėje, todėl esant poreikiui lengvai prieinama ir naudojama. Tai padeda gydytojui odontologui daug patogiau ir geriau įvertinti gydymo eigą ir rezultatus. Klientui pageidaujant panoraminė rentgenograma atspausdinama ar įrašoma į kompaktinį diską (CD), 3D rentgenograma kartu su peržiūros programa įrašoma į kompaktinį diską (CD).

VivaDens gydytojai-odontologai tausoja ne tik dantų audinius, bet ir bendrą klientų sveikatą parinkdami rentgenogramų minimalius žandikaulio segmentus ir spindulių srautus.

Gyventojas būdamas natūraliame gamtiniame fone gauna apšvitą 2500-3000 mikrosivertus (2,5-3,0 mSv) per metus. 3D rentgeno aparato Orthophos XG 3D spindulių srautas vienai panoraminei rentgenogramai yra iki 25 mikrosivertų (0,025 mSv), t.y. apie 100 kartų mažesnis nei, pavyzdžiui, kompiuterinėje galvos tomografijoje, o 3D rentgenogramai – apie 100 mikrosivertų (0,1 mSv) - panašiai tiek pat, kiek gauna keleivis vieno skrydžio Franfurtas-Niujorkas metu.3D rentgenogramoje padaroma 200-500 nuotraukų, kas leidžia daug tiksliau pamatyti ir įvertinti audinių savybes, pokyčius ir parinkti geriausią gydymo būdą.

VivaDens vis plačiau naudojama pažangiausia technika, technologijos ir medžiagos leidžia teikti klientams vis kokybiškesnes ir patikimesnes odontologines paslaugas didinant odontologinių paslaugų kokybės ir kainos santykį.


 

 


VivaDens info


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.