Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

Klientų registracija

Malonu, kad apsilankėte estetinės odontologijos centro VivaDens tinklalapyje ir domitės centre teikiamomis paslaugomis.

Apie konsultacijas

Prieš estetinį plombavimą, protezavimą, implantaciją, endodontiją, periodontologines procedūras, dantų balinimą yra būtina konsultacija, nes tik po apžiūros ir kitų tyrimų duomenų įvertinimo gydytojas odontologas pasiūlys individualiai Jums reikalingas procedūras, darbų kainą, atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus ir darbo sudėtingumą rekomenduos reikiamos kvalifikacijos gydytoją odontologą, sudarys gydymo planą.

Registratūra

Registracija konsultacijai

Terapinio gydymo ir estetinio plombavimo ar protezavimo konsultacijai registruokitės iš anksto VivaDens registratūros telefonais (8-5) 2627990 arba (8-5) 267 5404. Registratūros vadybininkės taip pat mielai suteiks kitą Jus dominančią informaciją apie teikiamas paslaugas.

Atvykstant registracijai, konsultacijai ar vizitui, būtina turėti asmens dokumentą (pasas, asmens tapatybės kortelė arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas; vaikams - gimimo liudijimas arba pasas bei globėjo asmens dokumentas).

Registracija vizitams

Po konsultacijos galėsite registruotis numatytiems vizitams. Rezervuojant vizitą įnešamas Vizito paruošimo ir rezervacijos Išlaidų Mokestis (VIM): VIM yra 70 €/val – pas labai aukštos ir aukščiausios kvalifikacijos gydytoją odontologą, 50 €/val– kitais atvejais, 30 €/val – pas burnos higienistą (ę).

Norint pakeisti vizito laiką, prašome pranešti prieš 2 darbo dienas, o implantacijos, kaulo priauginimo, sinuso dugnopakėlimo, breketų klijavimo ir nuėmimo vizito atveju - prieš 5 darbo dienas. Neatvykus į vizitą arba pranešus mažiau kaip prieš 2 darbo dienas (implantacijos ir aukščiau išvardintų procedūrų atveju - 5 d.d.) – VIM yra negrąžinamas, nes darbai jau yra atlikti. Klientui atvykus į vizitą sutartu laiku, VIM yra įskaičiuojamas į gydymo kainą. Smulkiau su Registracijos tvarka galite susipažinti atvykę į VivaDens.

Be konsultacijos galite užsiregistruoti profesionalios burnos ertmės higienos, pirmos pagalbos (su skaudamu dantimi) procedūroms.

Klientų foje


Atsiskaitymas

Už procedūras atsiskaitoma eurais visa suma iš karto po atlikto darbo grynais pinigais (Eur) arba, esant techninei galimybei, banko kortelėmis: VISA; VISA Electron; SEB Eurocard/ Mastercard; Maestro; SEB VISA; SEB VISA Electron; SEB Eurocard/ Mastercard; SEB Maestro; SEB Banko kortele.

Už paslaugas, teikiamas šeštadieniais, dėl to, kad darbas yra brangesnis, taikoma 10 procentų priemoka.

Vizito išlaidų mokestį (VIM) už numatomas procedūras galite sumokėti trimis būdais:

    1) VivaDens centre - grynais pinigais (Eur) arba banko kortele;

    2) bankiniu pavedimu į VivaDens sąskaitą:

Gavėjas: IĮ Estetinės odontologijos centras VivaDens
Įmonės kodas: 125212357
Bankas: Swedbank, AB
Banko kodas: 73000
Banko sąskaitos Nr.: LT40 7300 0100 9693 1630

Pervedant iš užsienio: SWIFT kodas HABALT22.
Banko adresas: Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius.


3)     Per PayPal - iki 100 Eur.
Sumokėti vizito išlaidų mokestį (VIM) iki 100 EUR galite ir per PayPal.
(Pastaba: per PayPal sumokėtiems VIM, VIM grąžinimo atveju taikomas administracinis mokestis 5% + 5 EUR, kurie yra dėl PayPal ir bankų taikomų mokesčių):

Darbo laikas

I-V: 08:00 - 17:00 val., VI: 8:00 - 14:00 val.


Videoakiniai

Kliento komfortui

Kelių valandų estetinio plombavimo metu klientas gali žiūrėti per videoakinius pasirinktą nuotaikingą filmą, koncertą, kelionę.


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.