Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

GC Dantų kremas Recaldent TM

Stiprina emalį ir apsaugo dentiną

  • Sumažina dantų jautrumą
  • Atstato mineralų balansą burnos ertmėje
  • Apsaugo apsinuoginusias dantų šaknis
  • Padeda neutralizuoti rūgštis
  • Yra su fluoru ir be fluoro

GC dantų kremas “Recaldent” - pirmasis produktas profesionaliam naudojimui su RecaldentTM technologija. Kremas sustiprina apsauginį seilių poveikį, papildydamas jas didelės koncentracijos laisvaisiais kalcio ir fosfato jonais, tokiu būdu atstatydamas optimalų mineralų balansą burnos ertmėje.

Recaldent gaunamas iš pieno baltymo - kazeino. Jau seniai žinoma, kad pienas ir jo dariniai turi dantis apsaugantį poveikį. Šiuolaikiniai tyrimai patvirtino, kad tokį poveikį dalinai užtikrina kazeino baltymas, vadinamas kazeinfosfopeptidas. Šis baltymas kalcio ir fosfato jonus išlaiko amorfinėje (nekristalinėje) kalcio fosfato formoje, dėl ko jie nesikristalizuoja ir todėl lengvai patenka į dentino kanalėlius. Dentino kanalėliai yra uždaromi ir taip dantys apsaugomi nuo demineralizacijos (kalcio ir fosfato jonų netekimo, dėl ko ilgainiui irsta emalis, prasideda kariesas, kuris pradžioje matomas kaip balti taškeliai). Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad Recaldent gali panaikinti naujai susiformavusias baltas dėmeles ant dantų ir suteikti dantims natūralų skaidrumą.

GC dantų kremas naudojamas:

  • Kai reikia atstatyti burnos ertmės mineralų balansą: klientams, kurių sausa burnos ertmė (kserotomija), taip pat sudėtingesniais dantų priežiūros atvejais, pvz.:ortodontinio gydymo metu.
  • Dantų jautrumo sumažinimui po dantų balinimo, profesionalios burnos ertmės higienos, danties šaknų kanalų gydymo.

Kremą gali naudoti visi, išskyrus tuos, kurie yra alergiški pieno baltymams. Jį taip pat saugu naudoti su dažniausiai naudojamomis odontologinėmis medžiagomis - stiklo jonomerais, restauracinėmis medžiagomis, keramika, protezais ir balinančiomis medžiagomis.

Kaip naudoti?

Kremas naudojamas vieną kartą per dieną. Išvalytus dantis ir dantenas aptepti Recaldent kremu ir 2-5 minutes saugoti nuo kontakto su seilėmis. 30 minučių nevalgyti ir negerti. Dantų paviršius tampa glotnus. Recaldent kremas gaminamas penkių skonių: moliūgo, žemuogių, multivitaminų, mėtų ir vanilės. Išleidžiamas tūbelėse po 35 mg.

Dantų kremą “Recaldent” galite įsigyti Estetinės odontologijos centre VivaDens (Didlaukio g. 51, Vilnius).


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.