Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


Chirurgija

Dantų šalinimas

VivaDens gali būti šalinami visi dantys. Žemiau pateikiame informaciją apie protinių, retinuotų ir virškomplektinių dantų šalinimą.

Trombocitais praturtintas fibrinas – žymiai trumpina žaizdų gijimąProtinių, retinuotų ir virškomplektinių dantų šalinimas

Retinuoti (neišdygę) dantys – tai pilnai susiformavę, bet dėl įvairių priežasčių neišdygę dantys. Dažniausiai retinuoti būna iltiniai ir aštunti – protiniai dantys.

Virškomplektiniai dantys – tai papildomi dantys, kurių žandikauliuose neturėtų būti. Šie dantys gali būti retinuoti arba pilnai išdygę burnos ertmėje. Pasitaiko, kad dantys būna normalios anatominės struktūros, tačiau dažniausiai jie mažesni arba netaisyklingos formos.

Virškomplektinis retinuotas dantis gali trukdyti  išdygti nuolatiniams dantims. Retinuoti iltiniai dantys, kurie reikalingi normaliam sąkandžiui, gali būti „pradaiginami” taikant ortodontinį gydymą. Pilnai retinuoti dantys, nesukeliantys jokių skundų, gali būti paliekami. Tačiau paliekant retinuotus dantis galimos komplikacijos: cistų, navikų atsiradimas, dantų lanko stūmimas, apie dantį esančių minkštųjų audinių uždegimas, aplinkinio kaulo ir gretimų dantų šaknų rezorbcija,  retinuoto danties ėduonis, pulpitas, periodontitas, neuralginio pobūdžio skausmai dėl lėtinio uždegimo. Protinių dantų šalinimas yra vienintelė išeitis susidūrus su tokiomis problemomis.

 

Paveikslėlyje pateikta abiejų žandikaulių dantų panoraminė rentgeno nuotrauka prieš operaciją:   retinuota iltis (dantis 13) viršutiniame žandikaulyje ir retinuotas protinis dantis 48 apatiniame žandikaulyje:

 

Panoraminė rentgeno nuotrauka po operacijos:  Pašalinta retinuota iltis 13 ir retinuotas protinis dantis 48. Klientas traumos metu neteko  21 priekinio danties, todėl atlikta implantacija 21 bei  36 dantų srityje, dėl patologijos pašalintas 46 dantis:

 

 

 

Panoraminė nuotrauka prieš operaciją:  retinuota nuolatinė iltis apatiniame žandikaulyje, negalinti išdygti dėl odontomos (nepiktybinis navikas, kilęs iš danties audinio), ir likusi dantų lanke pieninė iltis.

 

 

Retinuoti ir virškomplektiniai dantys šalinami, jei:
• kartojasi uždegiminiai procesai,
• kai danties retencija sąlygoja kaimyninio danties ėduonį ar šaknies rezorbciją (kietųjų audinių tirpimą)
• atlikus radiogramą stebimi aplinkinio kaulo destrukcijos pokyčiai (cistos formavimasis),
• ortodontinio gydymo tikslu,
• ruošiant burnos ertmę protezavimui.

 


Protinių, retinuotų, virškomplektinių dantų šalinimo paslaugos ir kainos

 


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.