Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


Pasauliui reikia daugiau šypsenų, darykime savo darbą!

0

2015 m. balandžio 24 – 25 dienomis viešbučio „Vanagupė“, Palangoje konferencijų centre įvyko VšĮ „Praktinė odontologija“ organizuojama kasmetinė devintoji konferencija „Naujovės ir aktualijos odontologo praktikoje”.


Jos metu lektoriai, odontologai iš Lietuvos ir užsienio (Danijos, Kanados, Portugalijos) skaitė paskaitas, odontologai bei Kauno ir Vilniaus universitetų studentai ir rezidentai pristatė savo atliktų mokslinių darbų ir klinikinių atvejų stendinius pranešimus.

10

Gyd odontologė Ingrida Ivancė skaitė paskaitą „Tiesioginės kompozitų restauracijos pagal gamtos morfologiją“, kurioje vaizdžiai paaiškino restauracinių medžiagų pasirinkimo kriterijus, restauracijos principus, 3D dantų geometrijos atkūrimo svarbą, kontaktų tarp dantų atstatymo eigą, makro- ir mikroreljefo atkūrimą bei kitas kasdieniniam darbui aktualias detales.


Ji atvirai dalijosi savo ilgamete patirtimi naudodama savo darbų video ir foto medžiagą. Lektorės profesionalumas ir atviras dalijimasis susilaukė ypatingo susidomėjimo bei gausių aplodismentų.


0

0
VivaDens info, 2015-05-20

 
Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.