Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


Tarptautinio odontologų profesinio meistriškumo
“Prisma” čempionato - 20-mečio
jubiliejinis paminėjimas

Gyd. od. Ingrida Ivancė buvo pakviesta ir 2013-09-14 svečiavosi Tarptautinio odontologų profesinio meistrišškumo “Prisma” čempionato 20-mečio jubiliejinį minėjime, kuris vyko Poltavoje, Ukrainoje tarptautinės konferencijos „Nacionalinės restauracijos ypatumai“ metu.

2000 m. gyd. od. I.Ivancė dalyvavo septintajame Prisma čempionate ir buvo pirmoji moteris tarp visų dalyvių ir kol kas ne tik pirmoji, bet ir vienintelė iš Lietuvos laimėjusi šį konkursą ir gavusi jo prizą – auksinę violončelę. Šiuo metu iš dvidešimties konkurso laureatų tik trys yra moterys.

Gyd. od. I.Ivancė scenoje nuoširdžiai padėkojo konkurso įkvėpėjui ir organizatoriui doc. Sergejui Radlinskiui ir jo žmonai Verai Radlinskajai už puikų mokymą ir šilumą ir padovanojo jiems savo pieštą paveikslą.

Gyd. I.Ivancė dar iki čempionato mokėsi iš doc. S.Radlinskio ir gavo puikias tiesioginių estetinių restauracijų žinias. Gydytojos teigimu, daug metų važinėjant po pasaulį ir mokantis pas geriausius estetinių restauracijų meistrus (D.Dietchi, N.Fahl, kt.),  ji kai kuriose srityse mato S.Radlinskį kaip vieną iš geriausių pasaulio meistrų. Tomis žiniomis gydytoja nuo 1997 m. dalijasi restauruodama klientams dantis ir su kolegomis vedamų kursų metu.

Gyd.od. Ingrida Ivancė su savo pagrindiniu tiesioginių estetinių restauracijų mokytoju doc.Sergej Radlinskij ir jo žmona Vera Radlinskaja

Tarptautinis odontologų profesinio meistriškumo “Prisma” čempionatas vyksta kasmet nuo 1994 m. Ukrainoje. Konkurso pagrindinis tikslas yra tiesioginių estetiškų restauracijų kokybės standartizacija ir propagavimas. Organizatorių parinktiems pacientams gydytojai odontologai per vieną pilną darbo dieną (iki 10 val. su pertraukomis) turi restauruoti 4-6 priekinius dantis.

Darbas yra filmuojamas, fotografuojamas. Restauruojant dantis galima naudoti tik „Dentsply“ firmos medžiagas (pvz. EstetX, kt.). Po trijų dienų tarptautinė specialistų komisija vertina bendrą restauracijų vaizdą ir proporcijas, atspalvį, skaidrumą, paviršiaus reljefą ir blizgesį, kraštinę adaptaciją, kontaktinius taškus ir kt.


Pastaruoju metu Prisma čempionate dalyvauja: Rusija, Baltarusija, Ukraina, Gruzija, Kazachstanas, Moldova. Finaliniame tiesioginių estetinių restauracijų čempionato etape Poltavoje dalyvauja savo šalyse atrankinius estetinio plombavimo konkursus laimėję gydytojai-odontologai.

 

2000-ųjų metų gyd.od.I.Ivancės apdovanojimo akimirka ir konkursinis darbas:


0
Sveikinimai laimėjus konkursą
0
Trys dienos po restauracijos
0
Išvalius kariozines ertmes
0
Pradinė situacija


Svečiavimosi Poltavoje metu gyd. I.Ivancė išgirdo, kad jos klientė ir šiandien, po 13 metų, yra labai patenkinta rezultatu ir kol kas jokių kitų estetinių procedūrų savo priekiniams dantims neatliko.

2013 m. konferencijos pabaigoje buvo paskelbtas ir šių metų čempionato laureatas, kuriuo tapo gydytojas-odontologas iš Ukrainos. Ilgametė konkurso žiuri narė prof. T.Skripnikova teigė, kad konkursas visada vyksta skaidriai ir visada laimi tie, kurie parodo didžiausią meistriškumą. Ji labai džiaugėsi vėl matydama gyd.Ivancę ir paprašė ir jai nutapyti panašų į dovanotą paveikslą, ką gyd. Ingrida su malonumu sutiko padaryti. Plačiau apie konkursą: http://prisma-champion.orgKonkursai ateina ir nueina, o su dalyviais, svečiais ir organizatoriais lieka žinios, patirtis, jautresnės rankos ir akys bei susitikimų su senais ir naujais draugais džiaugsmas ir įžvalgos. Savo ir klientų labui.Kiekvienam iš mūsų nuėjus tam tikrą profesinio kelio atkarpą reikia peržengti savo pasiekimų ribas ir eiti toliau.VivaDens info, 2013-10-10

 
Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.