Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

Graži šypsena - greitai ir tausojančiai

Kai švyti akys ir šypsena - priešais mus laimingas žmogus.  O jei šypsena nėra graži? Tada, pasak  Estetinės odontologijos centro " VivaDens" įkūrėjos, odontologės Ingridos Ivancės,  ją įmanoma pagražinti.

- Visi mėgsta gražius ir laimingus žmones. Kodėl dabar pradėjote savo pacientams siūlyti greitą  dantų tiesinimą? - paklausėme I.Ivancės.

- Estetinėje odontologijoje dirbu  virš penkiolikos metų ir matau, kad kone visi suaugusieji nori gražių ir baltų dantų. Be to, kad tai būtų padaryta tausojančiai ir greitai. Įmanomai nenugręžiant sveikų dantų audinių ir jų neraunant.

Anksčiau žmonėms, turintiems susigrūdusius ar su tarpais dantis, pirmiausia siūlydavau ištiesinti dantis klasikinės ortodontijos būdu, o tik tada  taikyti estetinį plombavimą ar protezavimą. Tai užtrunka iki pusantrų - dvejų metų.  Bet pacientai nenori taip ilgai nešioti ant dantų pritvirtinamų metalinių  breketų ar skaidrių  kapų. Įtakos dažnai turi ir kaina.

iki

Po 4 mėn GESO

Tinkamiausią pacientų dantų tiesinimo būdą radau 2011-ųjų  pavasarį Jungtinėse Amerikos Valstijose rengiamoje Kosmetinės odontologijos akademijos konferencijoje. Joje buvo pristatytas  naujas dantų tiesinimo būdas vadinamas greita estetine suaugusių ortodontija (GESO), kuriuo dantis ištiesinti galima vidutiniškai per 4-6 mėnesius.

Nuvykusi į JAV  įsisavinau kompanijos  "Six Month Smiles" sukurtą šį dantų tiesinimo skaidriais breketais metodą. Po to pacientams paprastai siūlome minimalų estetinį plombavimą ar protezavimą. Dauguma pacientų protezuojasi su kompiuterine CEREC sistema per vieną dieną.

 

 

-  Kiek laiko savo  klinikoje taikote šį gydymą? Ar jis ilgalaikis?

"VivaDens" klinikoje šis progresyvus metodas žmonėms nuo 16 metų amžiaus taikomas nuo 2011-ųjų vasaros. JAV šį gydymą jau 8-10 metų taiko daug odontologų, jis labai populiarėja ir Europoje, nes atitinka ir visuomenės interesus.

Po GESO, kaip ir po bet kurio kito ortodontinio gydymo, būtinas  dantų prilaikymas naujose vietose - retencija.

- Ar tokio gydymo rezultatas tik - estetinis?

-  GESO siekiama pašalinti pagrindinius pacientų estetinius nusiskundimus ir pakoreguoti sąkandį tiek, kiek per tokį laikotarpį tai įmanoma. Tuo labiau, kad dauguma pacientų sąkandžiu nesiskundžia ir nenori jo keisti.

Kita vertus, gražėjant dantų lanko formai, gerėja ir funkcija. Gydymo metu koreguojamas dantenų kontūras, gražėja šypsena, sušvelnėja sąnarių problemos, implantacijoms ruošiamas kaulas. Kartais pacientams tenka rekomenduoti ir žandikaulių chirurgiją.

Kaip  naują dantų tiesinimo  metodą vertina klasikiniai ortodontai?

Gyd.ortodontė Margarita Musteikytė: "Klasikinė ir  greita estetinė suaugusių ortodontija  skiriasi savo trukme ir kokybe.

GESO metodu dantis tiesiname su specialiais breketais ir platesniais specifinių savybių lankais. Jie leidžia tiksliau pastumti ir pasukti dantis. Dėl specialios technikos dantys stumiasi lengviau ir  gydymas baigiamas žymiai greičiau.

Be to, čia minkštieji dantų audiniai stimuliuojami lazerio spinduliais, todėl  pagerėja audinių kraujotaka, o pacientų pirmas dienas nevargina nemalonūs pojūčiai. Kaip gydytoja ortodontė aš galiu pasakyti, kad tai puikūs atradimai šiuolaikinei ortodontijai!"

Straipsnis publikuotas "Lietuvos ryte" 2012-12-15.

VivaDens info, 2012-12-15


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.