Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

Odontologinės naujovės VivaDens klientų ir gydytojų labui

Ingrida Ivancė
Gydytoja-odontologė,
VivaDens įkūrėja ir vadovė

Mokymasis ir tobulėjimas yra svarbi odontologo profesijos dalis, o estetinėje odontologijoje viena iš pačių svarbiausių. Kai pasaulio odontologijos mokslas ir praktika sukuria tobulesnes medžiagas, įrangą ir technologijas, mes galime pasilikti prie to, ką jau gerai žinome ar integruoti jas į savo praktiką.

Jau du, trys dešimtmečiai į odontologiją plačiai žengia ir kompiuterinė technika bei programos. Be jų šiandien jau beveik neįmanoma kokybiška ne tik estetinė, bet ir klasikinė odontologija.

Panoraminė skaitmeninė radiografija 

Naujoves taikyti odontologinėje praktikoje. Pastaruoju metu VivaDens įdiegė skaitmenines technologijas: skaitmeninį viziografą ir panoraminę radiografiją. Viziografas leidžia daug kartų sumažinti klientui tenkančios radiacijos dozę ir labai patogiai rentgeno nuotraukas naudoti tiek gydymui, tiek ir jų kopijas pateikti klientui. Esant vietoje panoraminiam radiografui yra labai patogu klientams, kai daromos implantacijos, nes jos tuomet beveik visuomet yra būtinos kokybiškam ir patikimam darbui.

Įsigyti naujausios kartos mažas patogus minkštųjų audinių lazeris (Ezlase, Biolase), labai kokybiškas fotoaparatas (Nikon 300), labai jautrus dantų spalvų žemėlapio sudarymo spalvometras (Shadepilot, Degudent) įgalina atlikti kokybiškas higienos ir estetines procedūras, kokybiškai registruoti dantų ir šypsenos estetiką bei dalintis informacija internetu su dantų laboratorija ir kolegomis. Tai pakelia visą darbo kokybę, našumą, pagreitina darbo procesą ir galų gale garantuoja patikimą funkcinį ir estetinį dantų restauracijos galutinį rezultatą.

 
Minkštųjų audinių ir dantų balinimo lazeris Ezlase, Biolase
Dentalinis mikroskopas 

VivaDens centre dantų kanalų gydymą labai pagerina mikroskopas, nes leidžia pamatyti ir mažiausius danties vainiko ar šaknies pažeidimus. Ypatingai geros estetikos ir paviršių matymui naudojame ir specialius keletą kartų vaizdą didinančius akinius. Naujausios technologijos yra labai gerai, jei jos atitinka klientų interesus ir poreikius.

 Kliento poreikiai. Šiuolaikiniam klientui yra labai svarbu suderinti įvairias odontologines paslaugas tarpusavyje. Tai ypač svarbu, kai klientas gydo daug dantų, iš kurių vieni yra natūralūs ir gražūs tokie, kokie yra, o kitus tenka plombuoti, dar kitus tenka protezuoti ant paruošto danties ar net ant implanto. Tai tenka suderinti ir su balinimu, higiena, šaknų kanalų gydymu bei su dantų technikų įranga, metodais ir įpročiais. Klientui būtų patogu, jei visus ar daugumą darbų būtų galima atlikti vieno vizito metu, nes tuomet labai sumažėtų kelionių laikas ir išlaidos, nereikėtų laikinų vainikų ir net nuskausminamieji vaistai būtų naudojami tik vieną kartą. Tai įgalina naujausios keramikinės rekonstrukcijos CEREC (angliškai – ceramic reconstruction) technologijos.

CEREC klientų patogumui ir darbų kokybei. Šiuo metu VivaDens įdiegta viena naujausių ir progresyviausių dantų porcelianinių restauracijų - kompiuterinis modeliavimas ir gaminimas CEREC CAD/CAM sistema (angl. Computer-Aided Design / Computer-Aided Manufacturing). Naujausioje įsigytoje CEREC sistemos versijoje naudojami biogeneraciniai principai, kurie įgalina rekonstruoti trūkstamus dantis pagal gretimus, pagal antagonistinius dantis, su kuriais derinamas sąkandis, ir net pagal oponentinius dantis, esančius kitoje burnos pusėje.


CEREC CAD/CAM sistema

Žinoma, kad lemiamą reikšmę restauracijų tikslumui ir jų funkcijai turi dantų skenavimo procesas. Įsigytoje įrangoje naudojama trimatė CEREC 3D sistema, kurioje lazerinis skenavimas yra maksimaliai greitas, patogus ir preciziškas. Dėl to atkrinta dantų atspaudų nuėmimo ir gamybos procedūra. Nuskenuojama visa reikalinga informacija apie dantį, jo antagonistą, sąkandžio ypatumus, kaimyninius dantis ar net pagal bet kur burnoje esančio nors vieno sveiko danties paviršiaus morfologiją sukuriama pažeistam dančiui reikalingos restauracijos forma, spalva, kryptis ir pnš. Jei kokios nors reikšmingos informacijos trūksta, tai pagal atliktus skaitlingus odontologinius mokslinius tyrimus pati techninė ir programinė įranga pasiūlo pažeisto danties formą ir kitus parametrus. Tai labai svarbu pradedančiam odontologui, nes pats pasiūlymas jau yra kokybiškas formos, sąkandžio, spalvos ir kitais atžvilgiais. Tai labai svarbu ir patyrusiam gydytojui, nes CEREC 3D sistema leidžia matuoti daugybę parametrų ir juos gerinti.

Odontologinė informacija iš kompiuterio perduodama CEREC frezavimo įrenginiui, kuris iš atitinkamo porceliano blokelio pagal kompiuterinį modelį maždaug per 10-15 min išpjauna tikslią restauraciją. Grąžtų pozicionavimo tikslumas yra vieno - kelių mikrometrų ribose, o paties danties restauracijos tikslumas yra keliolikos mikrometrų ribose. Dažnai vieno – keturių dantų restauracijai užtenka tik vieno vizito, nes vainikėliai, užklotai, įklotai, laminatės, laikini vainikėliai bei tiltai gaminami iš karto klinikoje; jų nereikia siųsti į dantų technikų laboratoriją. Taip iki vieno vizito sutrumpinamas gydymo laikas, paprastai nereikia laikinų vainikų, vieną kartą vartojami nuskausminamieji vaistai, o aukštą tikslumą ir formą garantuoja kompiuteris. Tai nuostabios galimybės klientui ir gydytojui. Tuo labiau, kad jos leidžia ir sumažinti dantų bei burnos gydymo kaštus.

Odontologinė fotografija su Nikon 300
fiksuoja pagražintos šypsenos niuansus

Šiuo metu įranga jau įdiegta, gydytoja odontologė Ingrida Ivancė konsultuoja ir protezuoja CEREC sistema. Kiti gydytojai taip pat pasiruošę priimti klientus. Šiuo metu taikomos nuolaidos. Plačiau apie CEREC

Grožiui ir šypsenai. Jau ir dabartinės naujausios technologijos, kurias taiko VivaDens gydytojai pacientams, atneša daug visapusiškos naudos, o artimoje ateityje atneš naudos ir grožio ir dar daugiau, nes tai tausojantys audinius, kontroliuojami, ypatingai tikslūs, atsakingai planuojami, greitesni dantų restauracijų metodai ir jie sukuria ilgiau tarnaujančias, tikslesnes, funkcionalesnes, estetiškesnes ir dažnai ekonomiškesnes dantų restauracijas.

Naujausios skaitmeninės technologijos taip pat ženkliai palengvina ir odontologų darbą, nes padaro tiksliau, patogiau, greičiau ir sumažina jų darbo stresą.

JAV visuomenės sveikatos organizacija paskelbė, kad „neįmanomas sveikas kūnas be sveikos burnos“ – kuo, matyt, daugelis mūsų neabejoja. O graži šypsena dar ir kelia mūsų gyvenimo kokybę bei jį džiugina.

Linkime Jums sveikų ir gražių šypsenų!


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.