Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


Klubas
2009-05-25

Parengė Asta Lipštaitė, „VivaDens“ centro nuotraukos

Šypsokitės žvaigždžių šypsena!

Šypsena – tokia pat svarbi gyvenimo ir bendravimo dalis kaip apranga, kalba ar elgesys. Sveiki, balti dantys seniai tapo nebe siekiamybe, o būtinybe. Estetinės odontologijos centras „VivaDens“ neatpažįstamai pakeis jūsų šypseną – negalėsite į save atsižiūrėti!

Pirmiausia paklauskite savęs, ar galite laisvai ir plačiai šypsotis, o gal prisidengiate burną ranka? Ar mielai fotografuojatės, o galbūt mieliau vartote žurnalus su gražiomis šypsenomis ir pavydite garsenybėms baltų dantų? Estetinio plombavimo pradininkė Lietuvoje gydytoja odontologė Ingrida Ivanciūtė tvirtina, kad žvaigždžių vertą šypseną gali turėti kiekvienas.

Estetinės odontologijos centro „VivaDens“ įkūrėja gydytoja odontologė Ingrida Ivanciūtė ir pati išbandė estetinį plombavimą. „Mano dantys irgi buvo gelsvi ir nepakankamai gražūs“, – nepakartojama šypsena nusišypso estetinio plombavimo meistrė.

Sveikata, tausa, funkcija, estetika

Estetinis plombavimas yra natūraliausias ir biologiškai bei fiziologiškai saugiausias dantų gydymo metodas. Jis, naudojant minimalią invaziją, tausoja natūralius danties audinius (dantys nešlifuojami). Dėl to dantys išlieka gyvi, nežalojama gleivinė ir atkuriama ideali jų struktūra. Restauruoti, taisyklingai į dantų lanką įstatyti dantys geriau funkcionuoja. Jie atrodo visiškai natūraliai ir yra balti – ko daugiau ir norėti? Plombuojant dantis „VivaDens“ naudojamos geriausios pasaulyje medžiagos, pagamintos Japonijoje, JAV, Vokietijoje, taikomos naujausios technologijos, taigi klientams suteikiamos tik aukščiausios kokybės paslaugos.

Estetinis plombavimas – greita ir efektyvu

Estetinis plombavimas – juvelyriškas ir itin kruopštus, toli gražu ne kiekvienam odontologui įveikiamas darbas. Tai natūralių dantų imitacija, kai atkartojamos net smulkiausios danties detalės, forma, spalva ir atspalviai. Estetinėje odontologijoje taikoma auksinės proporcijos taisyklė – tai reiškia, kad dantys sudėliojami idealiai pagal jų tarpusavio proporcijas bei atsižvelgiant į veidą. Estetinė odontologija išsprendžia kreivų, negražios formos ir spalvos dantų problemas, užpildo tarpus tarp dantų, ypač, jei klientas dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenori nešioti breketų.

Profesionalūs „VivaDens“ gydytojai parodys jums savo darbų fotografijų ir per konsultaciją paaiškins, kokio rezultato galite tikėtis. Prieš estetinį plombavimą papildomai plombuoti dantų nereikia – pakanka atlikti burnos ertmės higieną ir, jei reikia, išgydyti dantų kanalus, dantenas. Vienu metu suplombuojami 4–6 dantys, todėl pakaks vos kelių vizitų, kad galėtumėte džiaugtis greitu ir ilgalaikiu rezultatu. Patogiai gulint kėdėje 4–6 valandas nuobodžiauti neteks: atliekant procedūrą daromos pertraukos, o pro specialius akinius galėsite žiūrėti filmą ar koncertą.

Didelė ir ilgalaikė investicija

„VivaDens“ įkūrė ir centre dirba šiuo metu vienintelė Lietuvoje estetinio plombavimo tarptautinio konkurso laureatė, gydytoja odontologė Ingrida Ivanciūtė. Čia rūpinamasi geriausia kokybės ir kainos proporcija. Palyginti su Europa, šios klinikos specialistų darbų kokybė – pasaulinio, itin aukšto lygio, o kainos kelis kartus mažesnės. Atsižvelgiant į gydytojo odontologo kvalifikaciją, vieno danties estetinis plombavimas „VivaDens“ kainuoja nuo 300 iki 1 800 litų. Be to, čia teikiamos ir visos kitos estetinės odontologijos paslaugos, tarp jų ir protezavimas bei implantacija. Tai labai patogu klientams ir patikima, nes tik tokiu būdu galima kokybiškai suderinti visų specialistų darbus.

Estetinės odontologijos centre „VivaDens“ dirba jauni ir iki 12 metų patirtį turintys, nuo bazinės iki aukščiausios estetinio plombavimo kvalifikacijos specialistai. Gydytojos odontologės Ingridos Ivanciūtės darbus pripažįsta ir su ja konsultuojasi Lietuvos ir užsienio specialistai.

Beje, „VivaDens“ specialistų darbai rodo, kad, atsižvelgiant į kliento individualius burnos priežiūros įgūdžius, estetiškai suplombuoti dantys „tarnauja“ iki 10–15 metų, o jei prireikia korekcijos, ji atliekama per vieną vizitą, nes tai yra gan paprasta procedūra. Taigi daug nervų ir pinigų sutaupysite gydydami ir gražindami dantis „VivaDens“.


„VivaDens“ centro specialistams savo šypsenas patiki ir garsūs žmonės.
„Po estetinio plombavimo klinikoje „VivaDens“ šypsausi dar plačiau. Mano dantys tapo idealūs!“ – džiaugiasi radijo ir televizijos laidų vedėja, žurnalistė Skaiva Jasevičiūtė.
Estetinės odontologijos centras „VivaDens“, Didlaukio g. 51, Vilnius

Darbo laikas: I–V – 7.30–20 val., VI – 8–14 val.

Tel. (8 5) 262 7990, 267 5404

El.paštas info@vivadens.eu, interneto puslapis www.vivadens.eu


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.