Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


Cosmopolitan
2009 gegužė

Švari šypsena - geresnė sveikata!

Pastebėjai, kaip dailią šypseną gadina dantų apnašos? Tačiau naikinti jas verta ne vien dėl šypsenos grožio. Sveika burnos ertmė apsaugos tave nuo kai kurių ligų.

1 mm2 dantų apnašų, sveriančių apie 1 mg, yra daugiau nei 200 milijonų bakterijų — dažniausių dantenų uždegimų sukėlėjų. Apnašos, o drauge ir bakterijos limpa prie sunkiai nuvalomų dantų paviršių, kalkėja, kietėja, kol susiformuoja dantų akmenys. Jeigu apnašų nevalai, dantų infekcija pažeidžia audinius ir kaulą aplink dantis. Kad taip neįvyktų, kiekvienam nepriklausomai nuo dantų būklės patartina 1—2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną. Pastaruoju metu pasaulinėje odontologijoje prieš šią procedūrą lazeriu atliekama dantenų vagelių dekontaminacija (infekcijos pašalinimas), tačiau Lietuvoje tokią paslaugą gali suteikti tik kelios klinikos. Viena jų — Estetinės odontologijos centras „VivaDens”. Apie profesionalios burnos ertmės higienos reikalavimus ir naujoves pasakoja šio centro burnos higienistė VAIVA PRODAN.

Kodėl prieš burnos higienos procedūrą rekomenduotina dantenų vagelių dekontaminacija?

Lazerio spindulio energija sunaikina bakterijas kiekvieno danties dantenų vagelėje. Net jeigu atliekant burnos higieną būtų lengvai pažeistos dantenos, dėl lazerio poveikio kraujavimas būtų mažesnis, bakterijų nepatektų į kraują ir jos nebūtų išnešiotos po visą organizmą. Lazerio energija veikia gydančiai: mažina dantenų pabrinkimą, uždegimą po higienos, palaiko gijimą. Įrodyta, kad lazeris veikia geriau nei antibiotikai ir stimuliuoja imuninę sistemą. Be to, tai visiškai neskausminga procedūra.

ikiiki
popo
Dantys iki ir praėjus 3 sav.
po profesionalios
burnos ertmės higienos. © VivaDens, 2006

O kaipgi atliekama profesionali burnos higiena?

Pirmiausia minkštos apnašos nuvalomos labai efektyviu „Air Flow” metodu — vandens srove ir suspaustu oru kalcio karbonato dalelių srautą nukreipiant į danties paviršių. Danties paviršius veikiamas per atstumą, todėl dantų apnašos, susikaupusios dėl rūkymo, juodos arbatos, kavos ir kitų dažančių maisto produktų vartojimo, nuvalomos labai tausojant ir jį, ir dantenas. Akmenukai pašalinami ultragarsiniu skaleriu, kitais specialiais instrumentais. Procedūros pabaigoje dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais bei poliravimo pasta su fluoru. Nupoliruoti dantų paviršiai tampa labai lygūs ir todėl atsparesni apnašų bei akmenų kaupimuisi.

Ar ilgai trunka procedūra?

Maždaug 40—60 minučių. Sudėtingesniais atvejais procedūrą po dviejų keturių savaičių kartojama, tada ji trunka 30—40 min.

Ar skauda?

Kai kuriose vietose gali būti jautru. Jei žmogus pageidauja, galima taikyti vietinio poveikio nejautrą.

Gaiviai kvėpuoti, plačiai šypsotis - tokią galimybę tau suteiks profesionali burnos higiena!


Dėl procedūros kreipkis: Estetinės odontologijos centras „VivaDens”, Didlaukio g. 51, Vilnius,

tel. (8-5) 262 79 90, (8-5) 267 54 04, el. p.: info@vivadens.eu.

Arba užeik į www.vivadens.eu!


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.