Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


"Moteris"
2009 m.

Naujos šypsenos laukiau... 10 metų
Taip atvirai prisipažįsta 24-erių Laura Jasiūnaitė. „Šiandien galiu pasakyti: buvo verta“, – sako mergina. Pasirodo, gražiausius jos jaunystės metus kartino kompleksas dėl kreivokų dantų. „Man tai buvo baisus trūkumas. Esu labai linksmas žmogus, tačiau viešumoje neleisdavau sau nuoširdžiai kvatotis, vos šyptelėjusi prisidengdavau burną ranka. Sakiau sau: kai tik turėsiu galimybę, susitvarkysiu dantis, kad galėčiau plačiai šypsotis.“Laura jau penkerius metus gyvena Anglijoje, Kembridže. Ji ilgai ieškojo informacijos apie estetinį dantų plombavimą, rausėsi internete… ir pasirinko Lietuvoje esančią kliniką „VivaDens“. Kodėl? „Daugelis mano, kad dėl mažesnių kainų. Tikrai ne, nes iš tikrųjų jos visur panašios. Tiesiog pamačiau bendradarbio draugę, kuriai estetinis dantų restauravimas atliktas būtent šioje klinikoje. Tai buvo gyva rekomendacija.“

Lauros šypsena prieš estetinį
dantų plombavimą ir po jo.

Laura sako, kad dabar pasikeitė jos gyvenimo kokybė. „Ėmiau labiau pasitikėti savimi. Daugiau nebetenka šypsenos dengti ranka, saugotis nuo žvilgsnių.“Kodėl verta rinktis „VivaDens“?

  • Estetinis plombavimas – ne tik nudilusių, sugedusių, spalvą pakeitusių dantų restauravimas, bet ir puiki išeitis žmonėms, nenorintiems nešioti lyginamojo lanko. Plombavimas suderinamas su protezavimu, nes neretai vieną dantį tenka plombuoti, kitą – protezuoti.
  • Odontologo paslaugas galite rinktis pagal kišenę. Klinikoje „VivaDens“ dirba įvairios kvalifikacijos (aukščiausios, labai aukštos ir aukštos) dantų gydytojai. Kuo ji aukštesnė, tuo geresnė darbo kokybė ir didesnė kaina. Tačiau net aukštos kvalifikacijos odontologas suteiks kokybišką paslaugą, nes „VivaDens“ – viena patikimiausių aukščiausio lygio odontologijos klinikų Lietuvoje. Čia teikiamos visos pagrindinės estetinės odontologijos paslaugos.
  • „VivaDens“ įkūrėja ir savininkė aukščiausios kvalifikacijos gydytoja odontologė Ingrida Ivanciūtė – estetinio plombavimo pradininkė Lietuvoje, turinti 12 metų patirtį ir pasiekusi puikių rezultatų. Iš jos mokėsi geriausi Lietuvos estetinio plombavimo specialistai. Gydytoja odontologė I. Ivanciūtė – Amerikos kosmetinės odontologijos akademijos narė, Lietuvos odontologų rūmų narė, Lietuvoje kol kas vienintelė Tarptautinių estetinio plombavimo konkursų laureatė. 2007-aisiais ji baigė Minesotos (JAV) universiteto Odontologijos mokyklos estetinės odontologijos podiplomines studijas.


 

Estetinės odontologijos centras „VivaDens“
Adresas: Didlaukio g. 51.
Registracija tel. +370 5 2 62 79 90
www.vivadens.eu


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.