Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


Cosmopolitan
2007 lapkritis

Sudie, Mona Liza!

Šypsaisi kietai suspaudusi lūpas, nerviniesi fotografo paraginta juoktis, o kvatodama delnu pridengi burną? Leisk spėti: gėdijiesi kreivų arba tiesiog negražių dantų.Betgi pakaktų kelių vizitų pas aukštos kvalifikacijos gydytoją, kad tavo veidą nušviestų graži šypsena! Užsuk į estetinės odontologijos centrą „VivaDens“.

Daugelio merginų nuomone, estetiniu plombavimu įmanoma ištaisyti vien nedidelius dantų trūkumus. Jos teisios tik iš dalies: taip, ne kiekvienas odontologas gali plombomis ištiesinti labai kreivus dantis, tačiau profesionalams, kurie įgiję pakankamai žinių, patirties ir apdovanoti meniniais gebėjimais, tai tikrai nėra neįveikiama užduotis. Tik tokių Lietuvoje nėra daug. „Ne kiekvienas turintis dažų gali tapyti. Ir ne kiekvienas įsigijęs reikiamų medžiagų gebės atkurti giluminius danties sluoksnius, funkcijas bei dailią formą. Juolab išlaikydamas darną su gretimais dantimis ir visu veidu. Mūsų centre tik aukštos ir aukščiausios kvalifikacijos gydytojams suteikiama teisė dirbti pagal pažangiausias technologijas, todėl kreivi ar pažeisti dantys greitai ir meistriškai restauruojami - šypsena tampa nelyginamai gražesnė - garantuoja „VivaDens“ įkūrėja, estetinio plombavimo pradininkė Lietuvoje Ingrida Ivanciūtė. Gydytoja šiais metais baigė prestižinę podiplominių estetinės odontologijos studijų programą JAV. Jos darbus pripažįsta Europos ir JAV specialistai. Lietuvoje tarp pirmųjų gydytojos mokinių buvo ne vienas dabar sėkmingai estetinės odontologijos srityje dirbantis gydytojas. Jos vadovaujamas centras „VivaDens“ klientams ir odontologams tapo kokybės bei profesionalumo sinonimu.

Taigi, jei nori šypsotis plačiau nei Mona Liza, įsidėmėk, ką sako profesionalė - estetinio plombavimo Lietuvoje gydytoja odontologė Ingrida Ivanciūtė!

Estetinis plombavimas – ne tik gražu

Neskubėk dėl grožio prisodinti burną porcelianinių dantų. Šiltų, natūralių, baltų dantų efektą galima sukurti ir maksimaliai išsaugojant jų audinius - plombuojant. Plombavimas, kurį siūlome „VivaDens“ centre, laikomas natūraliausiu, fiziologiškai ir biologiškai saugiausiu dantų restauravimo metodu. Dantys nešlifuojami, todėl išlieka gyvybingi. Nežalojama gleivinė (o protezuojant dantis tai nutinka dažnai). Plombuojama atkuriant dantų sluoksnius, jų skaidrumą, formą bei funkcijas. Estetinio plombavimo būdu galima restauruoti ėduonies pažeistus, nuskilusius, nudilusius dantis. Galima išlyginti susigrūdusią dantų eilę, panaikinti tarpus tarp dantų arba pakreipti dantį reikiama linkme. Pagerėja dantų funkcijos. Po procedūros dantys atrodo labai natūraliai, dažnai net profesionalai nepastebi plombuoto danties. Estetinis plombavimas – juvelyrinis darbas, imituojamos net smulkiausios detalės, spalvos ir atspalviai.

"Mano dantys gražinti VivaDens estetinės odontologijos centre"
po

prieš

po

prieš

Trys žingsniai lygių, gražių dantų link

Prieš estetinį plombavimą būtina konsultacija, nes tik apžiūrėjęs dantis ir įvertinęs kitų tyrimų duomenis gydytojas gali nustatyti kokių procedūrų reikės. Atsižvelgdamas į pageidavimus bei darbo sudėtingumą, jis rekomenduos reikiamos kvalifikacijos specialistą ir sudarys gydymo planą. Antrasis vizitas centre bus skirtas burnos ertmės higienai. Per trečiąjį odontologas tiesins ir gražins dantis. Keturių priekinių dantų restauravimas gali trukti iki šešių valandų. Drebi, kad skaudės? Nebijok, tai neskausminga. Beje, estetinis plombavimas tinka ir krūminiams dantims, jei jie nėra labai suirę.

Nevienkartinis grožis

Jei naujais dantukais netraiškysi riešutų kevalų, nekandžiosi kauliukų ir nekramtysi nagų, jie gali laikyti ilgai – netgi daugiau nei dešimt metų. Atmink, kad šiuolaikinės plombavimo medžiagos spalvos nekeičia – tiesiog ilgainiui keičiasi pačių dantų atspalvis. Kad tikrų ir plombuotų dantų spalva nesiskirtų, dantų grožiui, sveikatai ir higienai palaikyti kasmet patariama atlikti profesionalią burnos higieną: nuvalyti nuo dantų apnašas ir, jei reikia, specialiomis pastomis nupoliruoti restauruotus dantų paviršius. Jei naktimis grieži dantimis, plombas apsaugos naktinė kapa. Ji dedama ant dantų prieš naktį, kad dėl per didelio krūvio nelūžtų jų kraštai. Beje, jeigu netyčia nuskyla danties kamputis, jį odontologas gali pakoreguoti per valandą.

Plombavimas ar breketai?

Žinoma, dantis galima tiesinti ir breketais, bet kai kurie žmonės negali nešioti breketų dėl profesinės specifikos. Kai kurie yra tiesiog nekantrūs arba mano, kad jau per vėlu. Sužinoję, jog breketus teks kęsti kelerius metus, dažnas renkasi plombavimą, kuriuo per šešias valandas galima ištiesinti dantis.

Funkcionalumo ir estetikos kaina

Vakarai tai pradėjo ir tai jau seniai žino. Nuo 500 iki 1900 už vieną plombuotą dantį. Lietuvoje - litų, Vakaruose - eurų. Tu renkiesi kokybę ir kvalifikaciją. Kiekvienas atvejis individualus: priklauso nuo procedūros sudėtingumo. Daugeliui dantų plombavimo procedūrų nereikia aukščiausios kvalifikacijos gydytojo. Tada paslauga kainuoja pigiau, nors taip pat naudojamos pačios geriausios kokybės medžiagos. Jei prireiks aukščiausios kvalifikacijos odontologo pagalbos, pakliūsi į dėmesingas ir labai profesionalaus specialisto rankas. Aukštesniais plombavimo kokybės įvertinimais nei „VivaDens“ gydytojai Lietuvoje šiuo metu pasigirti negali niekas. Įvertinę paslaugų kokybės ir kainos santykį, į centrą vis dažniau dantų gražintis atvyksta užsieniečiai. Ir tokių klientų vis daugėja.

Ką dar verta žinoti apie „VivaDens“?

Centre atliekamas kompleksinis dantų gydymas: pasaulinio lygio estetinis plombavimas, suderintas estetinis protezavimas, implantacija, balinimas lazeriu, dantenų korekcija lazeriu. „VivaDens“ ieškok Vilniuje, Didlaukio g. 51.
Darbo valandos: I-V: 7.30 – 20.00 val., VI: 8.00 – 14.00 val.
Naršyk: www.vivadens.eu
Rašyk: info@vivadens.eu
Skambink: (8-5) 262 79 90 arba (8-5) 267 54 04.

Patarimas norinčiai garantijų

Atėjusi pas odontologą ar į kliniką, kurios specialistai pristatomi kaip estetinės odontologijos profesionalai, paprašyk jų parodyti savo darbų nuotraukų. Gydytojas, kuris yra tikras dėl savo darbų kokybės, visada jų turi.


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.