Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

Informacija gydytojams odontologams

KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO KURSAI GYDYTOJAMS ODONTOLOGAMS*

"Odontologinė fotografija klinikinėje praktikoje: dantų, šypsenos, portretų fotografavimo abc su kursų dalyvių praktika"

Kursų programa

Aidai, 2013-04


2013 m. balandžio 18 d. Estetinės odontologijos centre VivaDens vyko kvalifikacijos tobulinimo kursai „Odontologinė fotografija klinikinėje praktikoje: dantų, šypsenos, portretų fotografavimo abc su kursų dalyvių praktika“, skirti gyd. odontologams, burnos higienistams, gyd. odontologų asistentams, dantų technikams, odontologinių kabinetų vadybininkams.

 

Kursus vedė gyd. odontologė Ingrida Ivancė.

Foto: Virš. žandikaulio    centriniai dantys, 1:1
Foto: Virš. žandikaulio centriniai dantys, 1:1
Foto dantų technikų    laboratorijai: Virš. žandikaulio centriniai dantys su dantų spalvų skale ir    baltos-pilkos-juodos spalvų balanso skale
Foto dantų technikų laboratorijai: Virš. žandikaulio centriniai dantys su dantų spalvų skale ir baltos-pilkos-juodos spalvų balanso skale
Foto dantų technikų    laboratorijai, naudojant poliarizacinį filtrą
Foto dantų technikų laboratorijai, naudojant poliarizacinį filtrą

 

Kursuose buvo pristatyta pagrindinė skaitmeninio fotoaparato, skirto odontologinei fotografijai, įranga ir funkcijos orientuojantis į klinikinių situacijų dokumentaciją pagal Amerikos Kosmetinės Odontologijos Akademijos (AACD) akreditacijos protokolą.   

 

 Gyd.odontologė I.Ivancė pasidalino savo žiniomis ir patirtimi, pateikė tikslius skaitmeninio fotoaparato parametrus odontologinei dantų, šypsenos ir veido fotografijai, kiekvienam dalyviui praktiškai padėjo kokybiškai suformuoti jų skaitmeninės fotografijos kadrą ir fotografuoti. Aptarta ir pademonstruota, kaip perkelti informaciją į kompiuterį, keisti failų formatą, archyvuoti.

 

Dalyviai taip pat mokėsi fotografuoti ir naudoti specifines nuotraukas dantų technikų laboratorijai, tarp jų - naudojant dantų ir baltos-pilkos-juodos spalvų balanso skales bei poliarizacinius filtrus.

 

Visi dalyviai turėjo galimybę pagal protokolą atlikti dantų, šypsenos, portreto fotografijas su Nikon 300 ir savo fotoaparatais.

Kursų momentai

Šypsenos ir dantų fotografavimas
Veido fotografavimas

Dalyvių atsiliepimai:

„Labai patiko. Informatyvu. Radau visus atsakymus į savo rūpimus klausimus. Ačiū.“ Natalija, gyd. odontologo asistentė

„Labai geri, informatyvūs, detalūs ir aiškūs kursai. Viskas buvo atlikta profesionaliai. Atmosfera labai šilta ir draugiška. Aptarnavimas aukšto lygio. Darbo kokybė - tikri savo srities profesionalai.“ Agnė, gyd. odontologė

„Nusprendžiau pradėti gilintis į fotografavimo praktiką, šie kursai padėjo įgauti puikių pradinių žinių. Įspūdžiai labai geri. Daug sužinojau, supratau, ko reikia reikalauti iš savęs ir odontologo, kad darbai būtų geresni, tikslesni ir visiškai patenkintų paciento lūkesčius. Siūlyčiau dažniau rengti tokius kursus, kurie labai padeda tobulėti ir odontologams, ir dantų technikams. Puikus kolektyvas, puiki ir jauki aplinka, aukštas technologijų lygis.“ Šarūnas, dantų technikas

 

Kiti odontologinės fotografijos kursai 2013 m. lapkričio 14 d.

VivaDens info, 2013-04-29

 


Atsiliepimai, 2012-09


Odontologinės fotografijos kursai vyko 2012 m. rugsėjo 14 d. Estetinės odontologijos centre VivaDens, Didlaukio 51, Vilnius. Kursus vedė gyd.odontologė Ingrida Ivancė.

 

Apie kursus sužinojau iš interneto ir nusprendžiau dalyvauti, nes tai vieninteliai kursai Lietuvoje apie odontologinę fotografiją. Įspūdžiai po kursų labai geri, mano lūkesčiai buvo patenkinti. Buvo labai maloni ir šilta atmosfera.
Beata Kislovska, gyd.-odontologė

 

Apie kursus sužinojau iš gydytojos Beatos, su kuria kartu dirbame. Labai norėjau išmokti fotografuoti dantukus, kad pamatytume savo klaidas. Viskas vardan  tobulėjimo. Kursai labai patiko , sužinojau daug naudingos informacijos. Labai graži klinika, ypatingai patiko kabinetų pavadinimai . Gera atmosfera, mandagus ir paslaugus kolektyvas.
Gintaras Mačiulis, dantų technikas

 

Pasirinkau fotografijos kursus, nes norėjau sužinoti ir išmokti, kaip kokybiškai fotografuoti dantis. Įspūdžiai po kursų išties geri, sakyčiau netgi daugiau nei tikėjausi.
Burnos higienistė Vaiva Prodan

 

Kursai buvo puikiai organizuoti, kiekvienam buvo skiriama pakankamai dėmesio. Gavau visą informaciją, kurios man trūko fotografuojant.
Dantų technikė Oksana Simanova, Latvija

 

     Reikėjo fotografavimo pagrindų ir kursuose sužinojau, ko norėjau. Puiku!
Žydrūnas Raščius, dantų technikas

 

Kursų dalyvių fotografijos pavyzdžiai*:

 

Veidas priekinėje projekcijoje, 1:10

 

Natūrali šypsena priekinėje projekcijoje, 1:2

Dantys sąkandyje priekinėje projekcijoje, 1:2

Natūrali šypsena kairėje projekcijoje, 1:2

Dantys sąkandyje kairėje projekcijoje, 1:2

Virš. žandikaulio centriniai dantys, 1:1
(naudotas juodas kontrastorius)

Foto dantų technikų laboratorijai
Virš. žandikaulio centriniai dantys su dantų spalvų skale ir baltos-pilkos-juodos spalvų balanso skale
(naudotas pilkas kontrastorius)

Viršutinio žandikaulio lankas, 1:2

Krūminiai dantys, 1:1

 

* - čia pateikiama tik dalis veido, šypsenos, dantų foto projekcijų, kurios fotografuojamos kursų metu

 


Aidai, 2011-09


Odontologinės fotografijos kursus „Odontologinė fotografija klinikinėje praktikoje: dantų, šypsenos, portretų fotografavimo abc su kursų dalyvių praktika“ 2011 m. rugsėjo 28 d. Estetinės odontologijos centre VivaDens vedė gyd.odontologė I.Ivancė.

Kursuose buvo pristatyta pagrindinė skaitmeninio fotoaparato, skirto odontologinei fotografijai, įranga ir funkcijos fokusuojantis į klinikinių situacijų dokumentaciją pagal Amerikos Kosmetinės Odontologijos Akademijos (AACD) akreditacijos protokolą.

Gyd.odontologė I.Ivancė pasidalino savo patirtimi, pateikė tikslius skaitmeninio fotoaparato parametrus odontologinei dantų ir veido fotografijai, kiekvienam dalyviui praktiškai padėjo kokybiškai suformuoti dantų, šypsenos, portreto skaitmeninės fotografijos kadrą ir fotografuoti. Aptarta ir pademonstruota kaip perkelti informaciją į kompiuterį, keisti formatą, archyvuoti.

Į klausimą „Kodėl pasirinkote šiuos kursus?“, kursų dalyviai atsakė:

"Todėl, kad noriu fotografuoti kokybiškai savo praktikoje";
"Bus naudinga dirbant";
"Todėl, kad yra labai mažai informacijos apie fotografavimą";
"Noras tobulėti profesinėje srityje";
"Naudinga praktikai. Darbe reikės fotografuoti, o anksčiau neteko su tuo susidurti";
"Nes trūksta įgūdžių fotografuoti, ruošti klinikinę darbų dokumentaciją".


10

Kiekvienas dalyvis fotografavo pagal protokolą dantų, šypsenos, portreto fotonuotraukas su Nikon 300, pritaikytu odontologinei fotografijai, ir savo atsineštais fotoaparatais. Pabaigoje buvo aptartos pagrindinės odontologinės fotografijos klaidos ir kaip jų išvengti.


Dalyviai džiaugėsi labai aukšta VivaDens darbo kokybe, nuoširdžia atmosfera, šiltu aptarnavimu, visi sutarė, kad kursai patenkino jų lūkesčius ir dalinosi įspūdžiais:
"Sužinojau tai, ko tiksliai reikia kokybiškai padaryti dantų nuotraukas";
"Sužinojau daug naujų dalykų";
"Patenkinta";
"Geri, atitiko lūkesčius";
"Labai geri, labai informatyvūs, naudingi";
"Stimuliuoja tobulintis, augti profesionaliai".


Dėkojame prisidėjusiems prie bendros atmosferos kūrimo ir palaikymo.

VivaDens informacija, 2011-11-28Aidai, 2011-03

10

Kursus, skirtus odontologams, burnos priežiūros specialistams, odontologinių kabinetų, klinikų vadybininkams vedė gyd.odontologė I.Ivancė  2011 m. kovo 12 d. VivaDens.

 

Kokie įspūdžiai po kursų?

Natalija, gyd. odontologė: Kursai buvo labai informatyvūs, likau patenkinta.
Sandra, gyd. odontologė: Puikūs. Viskas paaiškinta kantriai, detaliai ir išsamiai. Puikus įvadas į odontologines fotografijas.
Neringa, higienistė: Labai naudingi kursai.
Rūta, vadybininkė: Susipažinau su odontologinio fotografavimo specifika. Man, kaip vadybininkei, dirbančiai odontologiniame kabinete, tai buvo labai naudinga.

10

 

Ar kursai patenkino Jūsų lūkesčius?

Natalija: Taip.
Sandra: Taip.
Neringa: Taip.
Rūta: Taip. Nustojau bijoti fotoaparato.

 

10

Ką siūlytumėte keisti, tobulinti, papildyti?

Neringa: Kad liktų laiko darytų foto klaidų analizei po dalyvių praktikos, gyd.I.Ivancei pateikiant komentarus.

 

Ką galėtumėte pasakyti apie VivaDens darbo kokybę, atmosferą, aptarnavimą.

Natalija: Atmosfera šilta, aptarnavimas malonus.
Sandra: Malonu, šilta, jauku.


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.