Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

Informacija gydytojams odontologams

Pasivaikščiok po šypsenų albumą!

Kolega,

Trūks­ta įkvė­pi­mo kas­die­ni­nia­me dar­be? Ne­įdo­mu, nesigauna, galėtų būti gražiau... tiesiog svyra rankos. Ar yra ką prarasti? Mes žinome, kad yra ką atrasti.

Ženk link kvapą gniaužiančių ir širdį džiuginančių tiesioginės estetinės restauracijos galimybių. Junkis prie atkuriančių ir kuriančių natūralų grožį ir vėl tapk ir pasijusk kūrėju.

Mokslo šaknys ne tokios jau karčios ir ypač tuomet, kai jos prasiskleidžia gražiomis šypsenomis, ašaromis jūsų ir klientų akyse, giliu pasitenkinimu darbe ir dar tūkstančiu ir vienu nenusakomų dalykų...

Kursų metu apie viską atvirai: nesėkmės, ieškojimai ir atradimai. Estetinio plombavimo patirtis nuo 1997-ųjų.
I.Ivancė.

“Be abejonės, tiesioginės estetinės restauracijos yra ir bus plačiausiai naudojama estetinės odontologijos procedūra.“ Gordon J.Christensen, DDS, MSD, Ph.D. (JAV)

Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2016-12
Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2016-04
Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2013-10
Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2012-04
Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2011-10
Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2011-04
Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2010-04


Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2016-12

Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje

Kvalifikacijos tobulinimo kursai su dalyvių praktika

     2016 m. gruodžio 8-10 d. estetinės odontologijos centre „VivaDens“ vyko kvalifikacijos tobulinimo kursai  gydytojams odontologams „Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje su kursų dalyvių praktika“. Kursus vedė gydytoja-odontologė Ingrida Ivancė. Kvalifikaciją tobulino 8 dalyviai.

Kodėl pasirinkote estetinio plombavimo kursus, vedamus gyd. odontologės I. Ivancės?

„Geriausi darbai, kokius kada esu mačiusi, buvo gyd.-od. I.Ivancės.“ / Julijana

„Nes mačiau gydytojos darbus. Jie labai gražūs, kokybiški, todėl norėjosi sužinoti, kaip ji tai padaro.“/ Indrė G.

„Buvau girdėjusi iš kolegų gerų atsiliepimų.“ Gyd.-od. Edita U.

Kokie Jūsų įspūdžiai apie kursus bendrai ir apie Jūsų pačių praktinę dalį?

„Žavi gydytojos ramybė, dailus, subtilus, išbaigtas darbas. Tarsi iš mažų krislelių būtų sudedama nepakartojamo grožio mozaika. Taip pat negaliu nepaminėti puikaus asistentės darbo – lyg nuolat žongliruotų daugybe kamuoliukų, iš kurių nė vienas niekada nenukrinta.“ Gyd.-od. S.J.

„Labai informatyvu, aiškus informacijos pateikimas. Patiko stebėti tikros profesionalės darbą, nebuvo nė vieno netikslaus ar papildomo judesio.“ Gyd.-od. Edita Č.

„Manau patys geriausi kursai yra tie, kuriuose galima „gyvai“ stebėti situaciją ir jos sprendimą. Šie kursai buvo būtent tokie. Jų metu labai patiko kiekvieno etapo aiškinimas, buvo atsakyta į visus iškilusius klausimus kiekvieno etapo metu. Taip pat buvo labai gerai, kad po mūsų praktinės dalies, vadovė dar turėjo plombavimą. Visiems rekomenduosiu šį kursą.“ Gyd.-od. Vita L.

„Daug naudingos informacijos. Praktinė dalis labai naudinga, nes iš karto aišku, kokias pagrindines klaidas darau.“ Gyd.-od. Š.L.

„Labai geri. Labai daug informacijos, kuri naudojama kiekvieną dieną darbe. Visada išgirdus atrodo, pavyks padaryti tai pačiai, bet užtvirtinti žinias ir padaryti tai pačiai, stebint gyd. od.I.Ivancei, buvo „superinė“ praktika ir tikrai viską išmokau.“ Gyd.-od. Indrė G.

„Buvo labai naudinga įgytas teorines žinias pritaikyti praktiškai, padedant kursų vadovei I.Ivancei.“ Gyd.-od. Aida M.

„Sužinojau daug atrodytų mažų, bet labai reikalingų paslapčių.“ Gyd.-od. Edita U.

„Kursai labai patiko. Sužinojau daug naujo apie estetinį plombavimą. Gydytoja I.Ivancė labai išsamiai, aiškiai ir kantriai atsakė į visus užduotus klausimus. Praktinė dalis taip pat buvo labai naudinga.“ Gyd.-od. Š.G.

Ką galėtumėte pasakyti apie „VivaDens“ darbo kokybę, atmosferą, aptarnavimą?

„Viskas veikia lyg gerai suderintas laikrodis.“ Gyd.-od. S.J.

„Viskas aukščiausio lygio.“ Gyd.-od. Julijana Z.

„Aukščiausias lygis, jauki atmosfera, jautėsi rūpestis mumis. Asistentės – tobulos!!!“ Gyd.-od. Vita L.

„Labai draugiškas kolektyvas, atmosfera nerealiai gera. Norisi ir vėl sugrįžti.“ Gyd.-od. Indrė G.

VivaDens info, 2017-02-17

 
Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2016-04

Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje

Kvalifikacijos tobulinimo kursai su dalyvių praktika

     2016 m. balandžio 7 – 9 d. estetinės odontologijos centre „VivaDens“ vyko kvalifikacijos tobulinimo kursai  gydytojams odontologams „Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje su kursų dalyvių praktika“. Kursus vedė gydytoja-odontologė Ingrida Ivancė.

"Esu labai patenkinta kursais, tiek teorine dalimi, tiek gydytojos I.Ivancės praktikos stebėjimu. Taip pat esu labai patenkinta, kad turėjau galimybę pati plombuoti gydytojos priežiūroje. Tai neįkainojama patirtis." Gyd.-od. Rimantė

"Kursais esu patenkinta visu 100 procentų. Gydytoja Ingrida labai maloni - kiekvienam dalyviui kiek tik gali maksimaliai skiria dėmesį. Kursai labai intensyvūs, nuolatinis stebėjimas ir situacijų analizė nepaliko nė vienos minutės neišnaudotos. Labai esu patenkinta praktine dalimi." Gyd.-od. Eglė

"Pasirinkau šiuos kursus, nes matant nuostabius gyd. I.Ivancės darbus, supratau, kad man jų trūksta. Kursų programa išbaigta pilnai. Praktinė dalis – tai didelis pliusas šiuose kursuose." Gyd.-od. Daiva

"Pasirinkau šiuos kursus, nes teko matyti labai daug gražių gyd. I.Ivancės darbų, norėjosi išmokti jos paslapčių. Kursai viršijo lūkesčius. Esu labai patenkinta tiek teorine, tiek praktine dalimi. Viskas apgalvota nuo A iki Z. Labai patiko aplinka, daktarės komunikabilumas. Žavi daktarės paprastumas, susidomėjimas odontologija. Kursų metu sužinojau daugiau, nei per penkis metus universitete." Gyd.-od. Gabrielė

"Pasirinkau šiuos kursus, nes kolegos rekomendavo gyd. I.Ivancę kaip geriausią estetinio plombavimo specialistę. Kursų metu supratau, kad iki tol dirbau lyg „akmens amžiuje“." Gyd.-od. Aivaras

"Daug metų girdėjau apie gydytojos darbus iš kitų daktarų, mačiau kelis nepaprastus darbus, todėl pasirinkau šiuos kursus. Gydytojos atvirumas ir pastangos perteikti žinias sužavėjo. Darbo kokybė – aukščiausia, atmosfera tai atitinka." Gyd.-od. Giedrė

"Įspūdžiai labai geri. Praktinė dalis atitiko lūkesčius, viskas labai gerai." Gyd.-od. Paulius

"Gyd. I.Ivancė mano akimis pati geriausia estetinės odontologijos meistrė Lietuvoje. Norėjau iš jos pasisemti žinių. Per kursus viskas vyko labai sklandžiai, įranga puiki, medžiagos taip pat, o asistentai iš viso paliko įspūdį, tikri profesionalai. Labai maloni harmoninga atmosfera VivaDens, labai kokybiškas aptarnavimas." Gyd.-od. Eglė Š.

VivaDens info, 2016-08-09

 Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2013-10

Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje

Kvalifikacijos tobulinimo kursai su dalyvių praktika

Pasiekimų ir tobulumo šerdis - lavinimasis

     2013 m. spalio 25 – 27 d. estetinės odontologijos centre „VivaDens“ vyko kvalifikacijos tobulinimo kursai  gydytojams odontologams „Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje su kursų dalyvių praktika“. Kursus vedė gydytoja-odontologė Ingrida Ivancė.

Kodėl rinktis šiuos kursus?

Paklausus, kodėl pasirinko šiuos kursus, dalyvės dalijosi: „nesu visiškai patenkinta savo darbais, norėjau sužinoti, ką ir kaip galima padaryti, kaip išvengti klaidų“, „norisi mokytis iš geriausių savo srities specialistų“, „norėjau pamatyti, kaip daromi gražūs I.Ivancės darbai, pasisemti patirties iš jos“, „norėjau pamatyti kaip plombuoja profesionalė“, „Lietuvoje aukštesnio lygio kursų nėra ir norėjau pamatyti, kaip tai daroma“.

Tris dienas kursų dalyvės stebėjo dėmesingą, kruopštų ir profesionalų gyd. odontologės I. Ivancės darbą jai atliekant ir komentuojant tiesioginių restauracijų eigą, kontūruojant dantenas lazeriu, protokoliškai fotografuojant veidą ir dantis, atvirai dalijantis savo darbo patirtimi ir žiniomis.

Pirmąją kursų dieną buvo demonstruojamas estetinės zonos 13-23 dantų tiesioginės restauracijos klientei
po klasikinio ortodontinio gydymo. 12 dantis po šaknies kanalo gydymo, jau buvo sutvirtintas stiklo pluošto kaiščiu:


Po tiesioginių est.restauracijų

Pradinė situacija

0
0
0
0
Atlikus dantenų kontūro korekcijas lazeriu
ties 14, 13, 12, 22, 24 dantimis (vaizdas
po 5 dienų) ir dantų balinimo

 

Antrąją kursų dieną kursantės susipažino su teorine kursų dalimi ir stebėjo 11-21 dantų kontakto kariozinės ertmės išvalymą ir restauraciją, 12 ir 13 dantų medialinių kontaktų uždarymą, 11-21, 42-32 dantų kandamųjų kraštų restauraciją klientei po šešių mėn. trukmės greitos estetinės suaugusiųjų ortodontijos, dantų balinimo namie ir 11, 21 dantų dantenų kontūro korekcijas lazeriu:


Po tiesioginių
est.restauracijų

Po greitos estetinės suaugusiųjų ortodontijos (trukmė 6 mėn), dantų balinimo namie ir 11, 21 dantų
dantenų kontūro korekcijas lazeriu

Pradinė situacija

 

Kursų unikalumas: gyd.odontologių-kursančių praktika su pacientais

     Šių kursų unikalumas tas, kad gydytojos-kursantės gautas teorines-praktines žinias praktiškai pritaiko estetiškai plombuodamos nesudėtingus karieso ar nudilimo pažeistus priekinius dantis ne ant modelių, o gyvai patariant ir palaikant gyd.od.I.Ivancei.

Praktinės dalies tikslas išmokti taisyklingai izoliuoti darbo lauką naudojant koferdamos sistemą, išvalyti dantų pažeidimus ir suformuoti ertmes, tinkamai panaudoti surišimo (adhezinę) sistemą neperdžiovinant dentino ir taip apsaugant dantis nuo po-operacinio jautrumo, parinkti plombinės medžiagos atspalvius, tinkamai sluoksniuoti ir „paslėpti plombas“ dantyje, atstatyti tamprius ir tinkamos formos kontaktus tarp kaimyninių dantų ir suformuoti danties-plombos paviršiaus morfologiją bei atlikti galutinę apdailą iki nepriekaištingo blizgesio.


 VšĮ Nevalstybinių vaikų globos namų „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ pacientėms priekiniai dantys, kurie joms kėlė didžiausias problemas ir diskomforto jausmą, buvo tvarkomi nemokamai.

Pamačiusios rezultatus merginos negailėjo gražių žodžių kursų vedėjai ir dalyvėms: „Labai dėkinga už beribę kantrybę su bene jautriausia paciente. Visos gydytojos buvo nuostabios ir be galo kantrios“, „Aš labai dėkinga už nuostabiai sutvarkytą dantį. Dėkoju už kantrybę su manimi visoms gydytojoms“, „Ačiū Jums labai, kad sutvarkėte dantis, labai džiaugiuosi“ atsiliepimai džiugino kursų dalyves ir VivaDens darbuotojas. Gyd.odontologės-kursantės džiaugėsi praktine savo darbų dalimi: „Buvo labai naudinga, galėjau pamatyti savo klaidas ir palaikant gyd.Ivancei jas ištaisyti. Dabar visiškai kitaip darysiu kontaktus tarp dantų, kursiu dantų formą ir juos poliruosiu. Man dar niekad nėra taip gražiai pavykę plombuoti danties.“„Padėjo užfiksuoti ir užtvirtinti gautas žinias, pajusti naudotų medžiagų savybes, bei suteikė daug jauduliuko“, „Praktinės dalies metu turėjau galimybę pasisemti naujų žinių iš kitų gydytojų“, „Buvo įdomu pačiai pabandyti padaryti kontaktą su gretinais restauraciją prie gyd.odontologės I.Ivancės“,„Deja, savimi teko nusivilti. Bet visas pastangas dėsiu, kad bent kruopelyte prilygčiau šiai klinikai“,

„Buvo nauja, keista, neįprasta iš pradžių. Vėliau pasijutau kaip savo darbo vietoje (tik su geresne asistente – ačiū jai) ir džiaugiuosi galėjusi išbandyti naujienas „gyvai“.Trečiąją kursų dieną pagal pavaškuotą diagnostinį klientės dantų modelį buvo pasigamintas silikoninis raktas, pagal kurį atkurtas gomurinis 13-23 dantų paviršius ir rekonstruoti kandamieji kraštai. Po to atkurtas priekinis (lūpinis) dantų paviršius, klientės pageidavimu pašviesinant dantų atspalvį:Iškart po tiesioginių
est.restauracijų

Diagnostinis pavaškavimas ir
silikoninio rakto pritaikymas

Pradinė situacija

0
0
Silikoninis raktas, pagamintas pagal
gipsinį modelį, padeda tiksliai atkurti
gomurinį, okliuzinį 13-23 dantų paviršių.
0

 

0
Pavaškuoti 13-23 dantys ant gipsinio modelio (JAV dantų technikų laboratorija)

 


Entuziastingas kursančių domėjimasis odontologinėmis  naujovėmis ir klegesys įnešė papildomų spalvų į Vivadens atmosferos grožį. „Buvo lengvas šokas matyti kaip dirba gyd.odontologė I.Ivancė. Grįžusi namo kruopščiai viską užsirašinėjau. Visą naktį negalėjau ramiai miegoti...“, - savo džiaugsmą ir rūpestį perdavė viena kursantė. „Sužavėjo gyd. Ingridos grožio pojūtis, sugebėjimas tiksliai atkurti šypseną. Bendravimas su kursantais, pacientėmis ir personalu – užburianti ramybė“, - dalijosi gyd.od.Jūratė P.

 „Puiku. Darbo kokybė gera, atmosfera jauki, aptarnavimas be priekaištų“, „Labai kvalifikuotos gydytojų-odontologų asistentės“, „PROFESIONALU, man labai patiko, kad viskas orientuota į aukščiausią kokybę – pradedant puodelių švara, baigiant darbais“, - žavėjosi gyd.od.Justina J.

Atsisveikindamos gydytojos-odontologės dalijosi: „Kursai lūkesčius patenkino su kaupu“ , -gyd.odontologė  Vaida P. „Patiko savo įvairove, tuo, kad situacijas stebėjome pilnai nuo pradžios iki pabaigos“,  - gyd.odontologė  Vilma K., „Labai džiaugiuosi, kad galėjau stebėti ir užduoti rūpimus klausimus. Stengsiuos bent panašiai atlikti restauracijas. Labai patiko gyd. Ingridos požiūris; pacientui – dėmesys, atidumas“, - gyd.od.Jūratė P. „Konkretu, gyvenimiška, nuoširdu“, - gyd.od.Justina J. „Subtilu, kūrybinga ir be galo profesionalu“, - gyd.od. Vilma K.


Šių kvalifikacijos tobulinimo kursų metu gyd.odontologės I.Ivancės, gydytojų-kolegių-kursančių ir prisidėjusių VivaDens darbuotojų bendro darbo darna sužadino įkvėpimą toliau kūrybiškai dirbti ir augti.  Linkime sėkmės įgyvendinant kursų patyrimą ir iki naujų susitikimų!Kurkime šypsenas kartu.

 

VivaDens info, 2013-11-06

 Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2012-04

Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje

Kvalifikacijos tobulinimo kursai su dalyvių praktika

 

Estetinės odontologijos centre VivaDens 2012 m. balandžio 27-29 d. vyko kvalifikacijos tobulinimo kursai gydytojams odontologams „Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje". Kursus vedė gydytoja odontologė Ingrida Ivancė.

 

 

 

 

Kursų dalyvių stebėti gyd. odontologės I.Ivancės estetinio plombavimo darbai

ikiikiiki
popopo
Klientė G.J.

ikiiki
popo
Klientė K.R.
ikiiki
popo
Klientė S.A.

Aidai

1. Kodėl pasirinkote estetinio plombavimo kursus, vedamus gyd. odontologės I. Ivancės?


  - Norėjau sužinoti estetinio plombavimo paslapčių. G.Š.
  - Todėl, kad jaučiu poreikį tobulintis šioje srityje ir girdėjau labai gerus atsiliepimus apie šiuos kursus. L.G.
  - Geri kolegų atsiliepimai, gražūs, profesionalūs darbai. V.K.
  - Žaviuosi gyd.I.Ivancės darbais. Noriu mokytis iš gydytojos, nes ji yra mano autoritetas. V.Š.
  - Todėl, kad žaviuosi gyd.I.Ivancės darbais ir nematau, pas ką galėčiau mokytis, jei ne pas gydytoją. V.G.

2. Ar kursai patenkino Jūsų lūkesčius?  


  - Labai. G.Š.
  - Taip, netgi viršijo. L.G.
  - Taip. V.K.
  - Taip. Esu labai patenkinta. V.Š.
  - 200 %. V.G.

Praktinė kursų dalyvių dalis

Gyd.I.Ivancė kuruoja dirbančius gydytojus
ikiiki
iškart poiškart po
Kursų dalyvės atliktos restauracijos

3. Kokie Jūsų įspūdžiai apie kursus bendrai?


  - Labai informatyvūs. G.Š.
  - labai geri, daug sužinojau, pabandžiau. L.G.
  - Malonu, profesionalu, informatyvu. V.K.
  - Esu visapusiškai patenkinta. V.Š.
  - Jie puikūs. V.G.

4. apie stebėtas klinikines situacijas?


  - Įdomu stebėti, kaip dirba meistrė. G.Š.
  - Labai įdomu, gydytoja labai daug parodė ir papasakojo. L.G.
  - Labai gerai. V.K.
  - Gerai. Matomumas geras, parinktos įvairios situacijos. V.Š.
  - Pamačiau įvairių. V.G.

5. apie Jūsų pačių praktinę dalį?

  - Įspūdžiai geri, bet buvo ir streso.  G.Š.
  - Buvo labai naudinga, tačiau reikia dar labai daug išmokti. L.G.
  - Labai gerai, kad buvo praktikinė dalis. V.K.
  - Esu patenkinta. Gydytoja labai padėjo. Asistentė puiki taip pat. V.Š.
  - Daug jaudulio, gydytojos pagalba. V.G.

   

6. Ką galėtumėte pasakyti apie „VivaDens“ darbo kokybę, atmosferą, aptarnavimą?


  - Labai jauki atmosfera. G.Š.
  - Atmosfera draugiška, šilta ir profesionali. L.G.
  - Puiki. V.K.
  - Kokybė puiki, labai rami ir jauki atmosfera, geras aptarnavimas. V.Š.
  - Viskas nuostabu. V.G.

 

Plačiau apie VivaDens organizuojamus kursus

VivaDens informacija, 2012-07-23
Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2011-10

Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje

Kvalifikacijos tobulinimo kursai su dalyvių praktika

Aidai

Estetinės odontologijos centre VivaDens 2011 m. spalio 21-23 d. vyko kvalifikacijos tobulinimo kursai gydytojams odontologams „Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje". Kursus vedė gydytoja odontologė Ingrida Ivancė.

Dalyviai kursų metu turėjo unikalią galimybę stebėti priekinių viršutinių dantų tiesioginės estetinės restauracijos, viršutinės ir apatinės lūpos pasaitėlių plastikos, kosmetinės gleivinės aukščio korekcijos ir dantų balinimo lazeriu „Ezlase 940“ klinikines demonstracijas.

Kursų metu buvo suderinta pažanga ir gydytojų kvalifikacijos kėlimas su nuoširdžia pagalba globos namų auklėtiniams. Pradžioje gyd.odontologė I.Ivancė, o vėliau ir gyd.odontologai - kursų dalyviai gydė ir gražino Vilniaus m. 3-jų vaikų globos namų moksleivių dantis. Tokiu geru ir gražiu įvykiu džiaugėsi globos namų auklėtiniai, jų vadovė bei visi tos akcijos dalyviai.

„Naudingiausia dalis! Jokia teorinė konferencija ar paskaita negalėtų atstoti gyvai pateiktos medžiagos“, „Gyvenimiški atvejai, todėl įdomu stebėti, kaip, kodėl priimami vieni ar kiti sprendimai“ – taip apie stebėtas klinikines situacijas atsiliepė kursuose dalyvavę gydytojai odontologai.

Kursų dalyviai stebėjo gyd. odontologės I.Ivancės tris tiesioginių
estetinių restauracijų klinikines demonstracijas


ikiikiikiiki
popopopo
1. Priekinių viršutinių dantų tarpų uždarymas


ikiiki
popo
2. Priekinių viršutinių karieso pažeistų dantų restauracija
ikiiki
popo
3. Priekinių apatinių karieso pažeistų dantų restauracija ištiesinant dantų lanką

„Dantys tapo gražesni“,- džiaugėsi vaikų namų auklėtinis, kuriam buvo atliktas darbas, tokie, kokių ir norėjosi.


Teorinėje dalyje „Tiesioginės estetinės dantų restauracijos mokslas, menas ir praktika“ gydytoja odontologė I.Ivancė pristatė pagrindinius estetinio plombavimo, šypsenos dizaino, tiesioginių ir netiesioginių restauracijų derinimo, dantų ir veido fotografijos principus. Taip pat pristatė VivaDens ir savo darbe įdiegtas naujoves: CEREC technologiją ir Greitąją estetinę suaugusiųjų ortodontiją, jų privalumus ir kaip tai papildo tiesiogines estetines restauracijas.

Dalyvių atsiliepimai:
  „Patiko, kad apėmė ne tik estetinio plombavimo sritį, bet ir odontologijos naujoves. Puiku, kad dalis medžiagos lieka popieriuje ir po kursų“;
  „Pritaikyta bendros praktikos gyd. odontologui. Nustebino atvirumas ir gausa. Netrūksta nieko“;
  „Puiku, kad gauname paruoštą medžiagą išsinešimui“.Kiekvienas kursų dalyvis įgytas žinias iš karto galėjo pritaikyti dviejų valandų praktikoje VivaDens pakviestų kursų klientų burnoje – atlikti procedūrą minkštųjų audinių lazeriu, nesudėtingą priekinio danties restauraciją, ją nufotografuoti, uždėti koferdamą.

Apie savo atliktą darbą dalyviai atsiliepė įvairiai – vieni džiaugėsi, kiti pamatė, ką dar reikia tobulinti.
  „Buvo nerimo ir šiek tiek nepagrįstos baimės, bet džiaugiuosi, kad ši dalis įtraukta į kursų programą“;
  „Buvo labai naudinga“;
  „Įdomu pabandyti pačiam“.


Vieno iš kursų dalyvių tiesioginės
estetinės restauracijos ir gleivinės
aukščio korekcijos lazeriu
praktinis darbas
ikiiki
popo
Priekiniai viršutiniai dantys iki ir po tiesioginės estetinės dantų restauracijos ir po gleivinės aukščio korekcijos lazeriu.

Vienuolikos metų vaikų namų auklėtinis labai džiaugėsi pagražėjusia šypsena.


Į klausimą, kodėl pasirinkote gyd. odontologės I.Ivancės vedamus estetinio plombavimo kursus, kursų dalyviai atsakė:
  „Norėjau pamatyti tikros profesionalės darbo metodiką ir pasisemti patirties savo praktikai“;
  „Gydytoja I.Ivancė – estetinės odontologijos guru Lietuvoje“;
  „Šią gydytoją Lietuvoje laikau didžiausiu autoritetu estetinio plombavimo srityje“;
  „Buvo įdomu pamatyti kito žmogaus darbo techniką“;
  „Dėl profesionalumo“.

Dalyviai šiltai atsiliepė bendrai apie kursus ir apie VivaDens darbo kokybę, atmosferą, aptarnavimą:
  „Informatyvu, praktiška, patogu, kompleksiška“;
  „Labai nuoširdu, nesijauti „nemokša“. Nesu buvusi tokioje draugiškoje, jaukioje kursų aplinkoje“;
  „Nuostabi atmosfera! Sužavėjo gydytojos ir asistentės tarpusavio supratimas“

Dėkojame visiems dalyviams ir bendradarbiams, prisidėjusiems prie bendros atmosferos kūrimo ir palaikymo.


Plačiau apie VivaDens organizuojamus kursus

VivaDens informacija, 2011-12-07Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2011-04

Kvalifikacijos tobulinimo kursai gydytojams odontologams „Tiesioginės estetinės dantų restauracijos estetinėje zonoje su kursų dalyvių praktika“ vyko 2011 m. balandžio 8 - 10 d. Estetinės odontologijos centre VivaDens.

Kursus vedė gyd. odontologė I.Ivancė.

Aidai

1. Kokie įspūdžiai po kursų?

J.D.:  Fantastiški labai aukšto lygio praktikiniai kursai! Nuoširdi padėka gydytojai Ingridai Ivancei už suteiktą galimybę stebėti jos talentingą darbą.
L.V.:  Puikūs. Tikrai labai patenkinta.
G.V.:  Labai patiko, kai buvau pirmą kartą, todėl atvažiavau ir antrą kartą, kad užtvirtinčiau savo žinias. Labai patiko.


2. Kokie Jūsų įspūdžiai apie:

      a. teorinę kursų dalį?

J.D.:  Labai patiko, kad teorinė informacija pristatyta segtuve ir lieka ir po kursų.
L.V.:  Geri.
G.V.: Geri.

      b. stebėtas klinikines situacijas? 

J.D.:   Gydytojos rezultatai sužavėjo. Norėtųsi turėti tokią galvą, rankas ir talentą.
L.V.:   Geri.
G.V.:  Geri.

      c. kursų dalyvių praktiką?


J.D.:  Nors ir labai daug jaudulio, bet ką pats padarai, tikrai lieka su tavim visam laikui.
L.V.:  Geri.
G.V.: Labai patiko, kad teko dirbti ant „gyvų“ modelių.                


3. Ką galėtumėte pasakyti apie VivaDens darbo kokybę, atmosferą, aptarnavimą.

J.D.:  Atmosfera labai draugiška, atpalaiduojanti, šilta. Visas kolektyvas ypač asistentės labai kokybiškai dirba ir yra labai geros.
L.V.:  Profesionalu, nuoširdu.
G.V.: Labai profesionalu.


VivaDens informacija, 2011-05-24
Kvalifikacijos tobulinimo kursų atsiliepimai 2010-04

Kvalifikacijos tobulinimo kursai gydytojams odontologams „Tiesioginės estetinės dantų restauracijos mokslas, menas ir praktika“ vyko 2010 m. balandžio 9-11 d. Estetinės odontologijos centre VivaDens.

Kursus vedė gyd. odontologė I.Ivancė.


Kursų dalyvių stebėti gyd. odontologės I.Ivancės estetinio plombavimo darbai

Priekiniai viršutiniai dantys iki ir iškart po tiesioginės estetinės dantų restauracijos:

ikiiki
iškart poiškart po

Priekiniai apatiniai dantys iki ir iškart po tiesioginės estetinės dantų restauracijos:

ikiiki
iškart poiškart po

Krūminiai dantys iki ir iškart po tiesioginės estetinės dantų restauracijos:

ikiiki
iškart poiškart po

Priekiniai viršutiniai dantys iki ir iškart po gleivinės korekcijos lazeriu:

ikiiki
iškart poiškart po

Priekinis viršutinis dantis iki ir iškart po tiesioginės estetinės dantų restauracijos:

ikiiki
iškart poiškart po

© I.Ivancė, VivaDens, 2010

Aidai

Kodėl pasirinkote estetinio plombavimo kursus, vedamus gyd. I. Ivancės?

Ž.A.: Norėjau pamatyti gydytojos darbą.
B.D.: Atvykau pas geriausią gydytoją!
R.L.: Sužavėjo gydytojos profesionalumas, straipsniai, paskaitos, noras patobulėti šioje srityje.

Kokie įspūdžiai po kursų?

Ž.A.: Puikūs. Nuoširdus gydytojos noras perteikti savo žinias ir patirtį.
B.D.: Fantastiški, super!
R.L.: Puikūs, manau, atrasiu iš naujo odontologiją.

Ką galėtumėte pasakyti apie VivaDens darbo kokybę, atmosferą, aptarnavimą?

Ž.A.: Jauki ir rami atmosfera, nėra jokio blaškymosi. Puikiai sustyguotas viso kolektyvo darbas.
B.D.: Atitinka pasaulinį lygį. Pataikiau tiesiai į „dešimtuką“.
R.L.: Draugiška, šilta, jauki atmosfera, puikus aptarnavimas.

VivaDens informacija
2010-05-11


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.