Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens YoutubeVivaDens rekomenduoja:

Veiksmingas herpes viruso gydymas lazeriu

Viruso pasireiškimo simptomai

Paprastasis herpes virusas (lot. herpes simplex), dar vadinamas lūpų pūsleline, keletą valandų pasireiškia lengvais bėrimais, kurie labai greitai virsta deginančiomis,
šlapiuojančiomis žaizdelėmis ir opelėmis lūpų, burnos srityje. Viruso pažeistoje vietoje juntamas diskomfortas, ima perštėti, liečiant juntami mazgeliai, patinimas. Gali padidėti aplinkiniai limfmazgiai, skaudėti galvą, pakilti temperatūra, varginti raumenų skausmas, silpnumas. Esant sunkesniems atvejams, liga apima didesnius, aplink pažeistas vietas esančius, plotus. Pūslelinės simptomai gali tęstis 1-3 savaites, kol užgyja visos viruso pažeistos vietos.


Lengva lūpų herpes forma.
Iki procedūros lazeriu

Praėjus 7 dienoms po procedūros lazeriu

„VivaDens“ klientės atsiliepimas: „Esu labai patenkinta šia procedūra, nes jau tą pačią dieną po procedūros dingo lūpos deginimo jausmas ir per kelias dienas pūslelės išdžiūvo. Praėjus keliems metams po procedūros lazeriu pastebėjau, kad man herpes iš viso ant lūpų nebeatsiranda, o tai anksčiau mane vargindavo. Šią procedūrą tikrai rekomenduoju turintiems lūpų herpes.“ M.N.


Komplikacijos negydant viruso

Negydoma ir išplitusi lūpų pūslelinė tam tikrais atvejais gali komplikuotis ir sukelti galvos smegenų ir minkštųjų dangalų uždegimą - meningoencefalitą. Šis virusas gali pažeisti didelius odos plotus, sukelia daug fiziologinių ir estetinių problemų.


Gydymas vaistais

Gerai žinoma, kad farmakologiniais preparatais, galima gydyti herpes simplex virusą, tačiau šie preparatai veikia tik virusostatiškai, tai reiškia, kad herpes simplex nėra sunaikinamas, o tik numalšinami jo pasireiškimo simptomai. Naudojant šiuos gydomuosius preparatus juntamas tam tikras pagerėjimas, bet virusinė infekcija nėra išgydoma. Be to, infekcija gali pasikartoti.


Gydymas lazeriu

Šie skausmingi ir dažnai atsinaujinantys bėrimai labai veiksmingai yra gydomi lazeriu. Lazerio spindulys, skverbdamasis tiesiai į nervinį audinį, veiksmingai sunaikina viruso daleles ir tokiu būdu sustabdo jo plitimą, todėl žaizdelės pradeda gyti. Dėl nujautrinančio  lazerio poveikio pažeistos vietos nustoja perštėti, skaudėti. Be to, lazerio spindulys veikia ir biostimuliuojančiai, skatindamas audinių atsinaujinimą, todėl pažeistos vietos sugyja greičiau nei taikant įprastinius gydymo metodus.


Procedūros metu herpes viruso pažeista vieta yra veikiama atitinkamos galios lazerio spinduliu 1-2 minutes.


Dėl lazerio antivirusinio, nujautrinančio (anestezuojančio) ir biostimuliuojančio poveikio, herpes simptomai akivaizdžiai ima mažėti jau tą pačią dieną po procedūros, o dažnai jau ir procedūros metu – liaujasi perštėjimas, niežėjimas, tvinkčiojimas, žaizdelės ir opelės pradeda trauktis. Dažniausiai po lazerio procedūros klientai nebenaudoja farmakologinių preparatų, nes pastebi labai spartų gijimą. Klientai lieka labai patenkinti šia procedūra ir pastebi, kad po procedūrų lazeriu herpes simplex ateityje pasireiškia gerokai rečiau arba lengvesne forma.

Po procedūros lazeriu pažeidimai, priklausomai nuo pažeidimo išplitimo ir sunkumo laipsnio, lengvai sugyja per 3-7 dienas. Tam gali reikėti vienos arba kartais ir dviejų 5 minučių trukmės procedūrų lazeriu.


 

Gydymo lazeriu privalumai


  • Lazerio spinduliai įsiskverbia tiesiai į nervinį audinį – ganglijas, kur herpes virusai paprastai lokalizuojasi latentiniu laikotarpiu, ir juos sunaikina, tai leidžia dalinai pašalinti ir deaktyvuoti virusą.
  • Gydymas nėra skausmingas, jokių šalutinių poveikių, jokių infekcijų.
  • Tai yra pigiau nei farmakologinis gydymas, taip pat pasiekiami geresni ir greitesni gydymo rezultatai.
  • Gydant lazeriu, nėra komplikacijų.

 

VivaDens rekomendacija. Kreiptis pajutus pirmuosius herpes viruso simptomus – lūpos tempimą, deginimą, dar prieš susiformuojant opelėms, bėrimams, tokiu atveju herpes pasireiškimą ir plitimą galima sustabdyti. Procedūra lazeriu veiksminga net ir esant aktyviems herpes viruso simptomams – žaizdelėms, opelėms ar šašui. Gydymas lazeriu taip pat skatina spartų pažeistų audinių gijimą ir mažina viruso pasireiškimą ateityje.

 

Parengta VivaDens, 2014-05-23

 

 

 

 

 


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.