Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

Estetinis protezavimas

Apie estetinį protezavimą
Progresyvi dantų porcelianinių restauracijų technologija CEREC CAD/CAM Nauja!
Estetinio protezavimo CEREC šypsenų albumas Nauja!
Estetinio protezavimo šypsenų albumas
Laminačių gamybos etapai
Bedančių žandikaulių protezavimas ant implantų

Šiai dienai savo klientams Lietuvoje galime pasiūlyti pasaulinius standartus atitinkantį burnos funkcijos ir estetinio vaizdo atstatymą nuo sunkiausių atvejų - sąnario patologijos, periopatologijos gydymo, dantų eilių defektų atstatymo, protezų ant implantų - iki pavienių vainikėlių rekonstrukcijos dantų mikroprotezais (laminatėmis, užklotų įklotų sistemomis).

Gerėjant ekonominėm gyvenimo sąlygom, daugiau dėmesio galime skirti ne tik burnos ertmės funkcijai, bet ir estetiniam vaizdui.

Daugelį metų protezuojant dažniausiai buvo pasirenkami metalo keramikos vainikėliai. Tokio vainikėlio viduje buvo metalinė šerdis, o aplink ją - porcelianas (dantų spalvos medžiaga). Šviesa neužsilaiko natūraliame dantyje, o vainikėlyje esantis metalas šviesą atspindi, dėl šios priežasties danties protezas atrodo nenatūralus. Taip pat aplink metalo keramikos karūnėlę atsiranda "juodoji linija" pagal dantenų kontūrą, taip dar labiau pabrėžianti nenatūralumą.

ikiikiiki
popopo
Dantys iki ir po estetinio protezavimo CEREC

Šiuo metu siūlomi bemetalės keramikos vainikėliai, kuriuos sudaro tik porcelianas. Skirtingų dantų protezams naudojamas nevienodas porcelianas. Modernios technologijos naujojo amžiaus odontologijoje leidžia išstumti iš rinkos nenatūraliai atrodančias bei estetinio grožio reikalavimų neatitinkančias medžiagas. Porcelianas stiprus, dėl to ne tik atrodo estetiškai, bet ir puikiai atkuria prarastą danties funkciją. Daugelyje atvejų vainikėliai gali būti pakeisti žymiai konservatyvesniais danties spalvos įklotais/užklotais krūminiuose dantyse. Nepaisant to, kad estetinio protezavimo metu yra pašalinama tam tikra danties dalis, yra įmanoma išsaugoti iki 50% ir daugiau danties panaudojant šiuos modernius metodus. Praradus dantį, gali būti sriegiami implantai, o esant mažesniam defektui gaminami mikroprotezai. Mikroprotezus dar galima vadinti nepilnais vainikėliais. Jų gamyba reikalauja itin didelio tikslumo.

Šiais laikais vis rečiau naudojami štampuoti vainikėliai. Visi šiuolaikiniai protezai gaminami naudojant tikslias technologijas. Tuo tarpu anksčiau gaminti štampuoti vainikėliai buvo netikslūs, nes neatitiko individualių poreikių.

Šiuolaikinis gydymas yra kompleksinis: estetinis plombavimas, estetinis protezavimas, periodonto ligų gydymas ir dantenų korekcija.

Laboratorijoje pagaminti ir tiksliai pritaikyti Jūsų burnoje bemetalės keramikos vainikėliai klijuojami prie natūralių danties audinių naudojant dervinius cementus, turinčius fluoro. Cementui sukietinti ir patikimai sujungti dantį su porcelianu naudojamas odontologinis ultravioletinis spinduliavimas. Šis sukibimo procesas sumažina ėduonies atsiradimo galimybę natūralaus danties paviršiuje bei užtikrina restauravimo darbų ilgaamžiškumą. Be abejo, tobulėjant technologijai, protezai tarnauja ilgiau, atsiranda galimybė juos koreguoti tiesiogiai burnoje.

Vengiant alerginių reakcijų ir siekiant tikslumo, daugiau naudojama tauriųjų metalų lydinių. Vainikėlių karkasų gamybai naudojama galvanizacija, kompiuterinės technologijos.
Nuotraukos ir estetinio protezavimo bei estetinio plombavimo darbai atlikti VivaDens centre ©


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.