Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


NAUJIENA LIETUVOJE!

„Dantenų šypsenos“ korekcija

IKI

PO

Klientė skundėsi „dantenų“ šypsena. Jai atlikta viršutinės lūpos
repozicijos operacija. Darbas ir foto – VivaDens

Liuba: Aš labai patenkinta savo dabartine šypsena.
Dabar iš tikrųjų galiu šypsotis!!!

„Dantenų šypsenos“ atveju šypsantis matosi ne tik priekiniai dantys, bet ir daugokai virš jų esančių dantenų. Estetiniu požiūriu tokia šypsena laikoma nepatrauklia.

Chirurginė lūpos repozicija naudojama, jeigu šypsantis viršutinė lūpa aukštai pakyla ir atidengia dantis bei plačią dantenų juostą. Procedūra apriboja viršutinės lūpos keliamojo raumens atsitraukimą ir lūpos pakėlimą.

Procedūra yra saugi, mažai rizikinga, trukmė apie 1 valandą. Lūpos repozicija nepakeičia veido ir lūpų formos, pasikeičia tik lūpos aukštis šypsantis. Rezultatas – natūralesnė lūpos padėtis ir gražesnė šypsena.

Kainynas


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.