Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


NAUJIENA LIETUVOJE!

Trombocitais praturtintas fibrinas –
žymiai trumpina žaizdų gijimą

Kartais chirurginės procedūros burnoje metu nemaloniausias dalykas yra ilgas žaizdos gijimo laikas. Šiuo metu VivaDens pradėtas taikyti medicinoje labai populiarėjantis revoliucingas metodas, galintis iš esmės sutrumpinti žaizdų gijimą.

Trombocitais praturtintas fibrinas (Platelet Rich Fibrin - anglų k.) – kraujo plazmos komponentas, naudojamas pooperacinių žaizdų gijimo skatinimui po chirurginių intervencijų: danties šalinimo, implantacijos ir kt. Jis paruošiamas iš paciento veninio kraujo ir nedelsiant suleidžiamas tam pačiam pacientui į pakenktus audinius.  Svarbiausias vaidmuo čia tenka trombocitams, kurie išskiria augimo faktorius ir veikia kaip gydomoji, audinius klijuojanti ir regeneracines audinių savybes gerinanti bei kraujavimą stabdanti priemonė. Panaudojus trombocitais praturtintą plazmą - stabdomas kraujavimas, mažėja uždegimas, gerėja gijimas (stimuliuojama kaulų mineralizacija ir naujų kraujagyslių formavimasis), mažėja randas.

„Labai rekomenduoju šią procedūrą, nes man po danties rovimo ją darė ir tikrai nepalyginamai greičiau sugijo danties rovimo vieta.“  Klientė

Kiek kainuoja


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.