Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


Kokybiško estetinio protezavimo naujiena VivaDens jau dabar

Dantų porcelianinė restauracija per vieną dieną su CEREC

 

 

 

VivaDens estetinio protezavimo su CEREC šypsenų albumas

CEREC CAD ir CAM
CEREC CAD ir CAM

Odontologijos pacientai (klientai) ir odontologai laukia vis naujų kokybiškesnių ir patogesnių technologijų.  Restauruojamų dantų tvirtumas turi būti suderintas su natūraliais. Jei jie bus tvirtesni – gadins natūralius, jei silpnesni – patys lūš. Jie turi būti ilgaamžiški, funkcionalūs, gražūs. O pats dantų protezavimas – patogus, galimai trumpalaikis ir pigus. Tokią dantų protezavimo – porcelianinių restauracijų įrangą ir technologiją CEREC CAD/CAM sukūrė ir siūlo odontologijos klientams ir odontologams jos gamintojas Sirona (Vokietija).

Žodis CEREC kilo nuo angliškų žodžių Ceramic Reconstruction – keramikinė rekonstrukcija – junginio. Taigi CEREC technologijoje dantų restauracijai naudojamos įvairios keramikos (porcelianas). CEREC CAD/CAM įrangą sudaro šios pagrindinės dalys: trimatis - 3D lazerinis skeneris CEREC Bluecam, dizaino - CAD (angl. Computer-Aided Design) ir gamybos dalis - CAM (Computer-Aided Manufacturing). CAD skirta kompiuteriu sumodeliuoti, o CAM -  pagaminti klientui bet kokią vieno-keturių dantų estetinę porceliano restauraciją – nuo paprastų įklotų (kaip plombos, tik porcelianinės), užklotų iki vainikų ir porceliano laminačių. Paprastai šią įrangą vadina CEREC įranga.

CEREC leidžia pagaminti labai tikslias keramikos restauracijas, tausojančiai atkurti dantų funkciją, formą ir grožį. Daugeliu atvejų plombas (ypač krūminių dantų srityje) geriau pakeisti CEREC porcelianinėmis restauracijomis, nes jos yra tikslesnės, funkcionalesnės ir ilgaamžiškesnės. VivaDens įsigyta naujausia CEREC versija (angl. Biogeneric) priklauso naujai bioevoliucinei krypčiai, kurioje skaitlingų mokslinių odontologinių matavimų išdavoje CEREC, pats įskaitydamas ir kliento burnos ypatumus, gydytojui odontologui pasiūlo geriausią dantų formą, o aukštos kvalifikacijos gydytojas odontologas, atsižvelgdamas į realią situaciją ir kliento pageidavimus, ją gali dar patobulinti.

CEREC technologija dantų protezavimas dažniausiai gali būti atliktas tik per vieną vizitą. Tai labai papildo įprastinį protezavimą ir išplečia jo galimybes. CEREC – revoliucinis žingsnis pažeistų dantų atstatyme. Kiek kainuoja?

Kaip veikia CEREC?

Po gydytojo-odontologo konsultacijos, nustačius, jog tinkamiausias būdas atstatyti dantis yra keramikos restauracijos naudojant CEREC sistemą, klientas atvyksta į protezavimo vizitą.

Vizito metu gydytojas-odontologas paruošia dantį protezavimui – jį atitinkamai nušlifuoja bei paruošia skaitmeninio atspaudo nuėmimui – padengia plonu specialios atspindinčios pudros sluoksniu.

Žinoma,  kad lemiamą reikšmę restauracijų tikslumui ir jų funkcijai turi dantų skenavimo procesas. CEREC sistemoje skaitmeninių atspaudų nuėmimui naudojamas labai tikslus – iki 19 mikronų tikslumo – 3D lazerinis skeneris CEREC Bluecam. Lazerinis skenavimas yra maksimaliai greitas, patogus ir preciziškas. Dėl to atkrinta dantų atspaudų nuėmimo ir modelių gamybos procedūra dantų techniko laboratorijoje.

Aukštos technologijos Biogeneric programinė įranga pagal nuskenuotą informaciją apie dantį, jo antagonistą, sąkandžio ypatumus, kaimyninius dantis ar net pagal bet kur burnoje esančio nors vieno sveiko danties paviršiaus morfologiją sukuria pažeistam dančiui reikalingos formos, spalvos, krypties ir pnš. restauraciją. Jei kokios nors reikšmingos informacijos trūksta, tai pagal atliktus skaitlingus odontologinius mokslinius tyrimus pati techninė ir programinė įranga pasiūlo pažeisto danties formą ir kitus parametrus.

Kai restauracija sumodeliuota kompiuteryje, tikslūs modelio duomenys perduodami frezavimo įrangai CEREC MC XL, kuri per 10-15 minučių iš keramikos (porceliano) blokelio išpjauna tikslią restauraciją, paruoštą įstatymui.

Tada pagaminta restauracija pamatuojama, nupoliruojama, jei reikia – papildomai dažoma, glazūruojama ir nuolatinai pricementuojama – Jūsų dantis atstatytas – atstatyta natūrali struktūra, funkcija ir grožis.

Kokie CEREC technologijos privalumai klientui?

Dažnai vieno – keturių dantų restauracijai užtenka tik vieno vizito, nes užklotai, vainikai, laminatės bei tiltai gaminami iš karto klinikoje; jų gaminti nereikia siųsti į dantų technikų laboratoriją. Taip iki vieno vizito sutrumpinamas gydymo laikas, paprastai nereikia laikinų vainikų, vieną kartą vartojami nuskausminamieji vaistai, o aukštą tikslumą ir formą garantuoja kompiuteris. Tai nuostabios galimybės klientui ir gydytojui. Tuo labiau, kad jos leidžia ir sumažinti dantų bei burnos gydymo kaštus.

Restauracijoms naudojamos labai artimos natūralaus danties formavimosi struktūrai, tvirtos, dantų spalvas atitinkančios, bio-suderintos su burnos minkštaisiais audiniais keramikos medžiagos, leidžiančios atstatyti kliento dantis iki natūralaus tvirtumo, grožio ir funkcijos. Tai reiškia, kad, kai jūs valgote karštą maistą ir po to geriate šaltą gėrimą, CEREC restauracijos ir natūralus dantis išsiplečia ir susitraukia beveik tuo pačiu laipsniu. Taip jūsų dantys neįskils ir galėsite mėgautis valgymu. Klientas gali džiaugtis aukšta kokybe: estetika, neabrazyvia, apnašų nekaupiančia restauracija.

Galimybė greitai atsakyti į kliento poreikius, iškilusią extra-situaciją. Pvz., klientas nusilaužė priekinį dantį prieš pat savo atostogas. Ką daryti? Tokiose situacijose CEREC demonstruoja savo realius pranašumus.

 

Porcelianinių restauracijų, atliktų su CEREC, pavyzdžiai*

1 pvz.

 

IKI
Klientas pageidavo pakeisti amalgamos plombas ir ištiesinti skruostinį lanką.

 

Protezavimui tausojančiai paruošti dantys, pašalinant tik senas amalgamines plombas, nuskenuojami skaitmeniniu skeneriu ir sumodeliuojami kompiuteryje.

 

Gydytojas-odontologas parenka tinkamiausią keramikos (porceliano) blokelį, iš kurio frezavimo įranga išpjauna pageidaujamas restauracijas.


Galutinai paruoštos porcelianinės restauracijos atrodo kaip natūralūs dantys.
Nuotraukoje matomi atitinkamų dantų įklotai (mažesni) ir užklotai.
Dedant ant dantų porcelianinius įklotus ir užklotus (panašiai kaip plombas) vietoj įprastų pilnų vainikų, yra tausojami dantys.

 

PO
Galutinis su CEREC restauruotų dantų  rezultatas!

 

2 pvz.

IKI
Klientas pageidavo pakeisti aplūžusį dantį ir amalgamos plombas, kad būtų sustabdytas tolimesnis dantų irimas.

PO
Per vieną vizitą su CEREC technologija amalgamos plombos buvo pakeistos ir aplūžęs dantis  atstatytas keramikos restauracijomis.

 

Nuostabi estetika: spalvų suderinimas
3 pvz.

IKI
Klientas pageidavo uždaryti tarpą tarp dantų ir pakeisti danties formą pagerinat šypsenos sritį.

PO
Po dantų balinimo procedūros, CEREC technologijos pagalba  gydytojas-odontologas sumodeliavo keramikos laminatę, pritaikydamas spalvą.

 

Virš 98 proc. klientų, gydytų CEREC, atsiliepimai yra „labai gerai“ arba „gerai“. CAD/CAM sistemos pasaulyje naudojamos jau daugiau kaip 25 metai. Nepriklausomos mokslinės studijos patvirtina, jog CEREC restauracijų ilgaamžiškumas prilyginamas auksui. Ir galiausiai, galbūt svarbiausia: tai teikia unikalias galimybes tiek gydytojui-odontologui, tiek klientui.

VivaDens estetinio protezavimo su CEREC šypsenų albumas

Kiek kainuoja?

Konsultacijos dėl protezavimo su CEREC

* Pavyzdžiai paimti iš CEREC studijų www.jamesklim.com

 

Tai, ką kiti siūlys rytoj, VivaDens jau siūlo šiandien!

 

 

 

 

CAD/CAM vainikas:

CAD/CAM laminatės:

CAD/CAM užklotai:


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.