Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


Gražios natūralios šypsenos ir tapyba

Estetinė odontologija yra ne tik mokslas, bet ir menas. Gyd.odontologė Ingrida Ivancė taiko gamtos natūralų grožį, harmoniją ir balansą savo estetinės odontologijos darbuose. Kaip justi proporcijas, atspalvius, lavinti ranką, ‘kalibruoti’ akį, dirbti jautriai ji mokosi odontologiniuose bei fotografijos, video, tapybos, meditacijos ir kituose kursuose.


Šį kartą Prancūzijoje, Provanso vynuogynuose kartu su Belgijos, Norvegijos, Šveicarijos, Ispanijos, Italijos tapytojais gydytoja I. Ivancė lavinosi tapyboje pas žymų pasaulio akvarelistą – Nicholas Simmons (JAV). Nicholas buvo maloniai nustebęs, kad odontologė lavina savo estetikos pojūtį tapydama.


Šiuo metu gyd.I.Ivancė ir N.Simmons numato bendrą projektą “Šypsenos paveikslas”, kurį ateityje turėtumėte išvysti VivaDens klinikoje. Tai dar viena priežastis užsukti ne tik pas specialistą, bet ir pasigrožėti menu.


0
0
0
Nicholas Simmons tapyba N.Simmons tapyba VivaDens


VivaDens info, 2014-07-05,
atnaujinta 2015-03-27

 
Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.