Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube


PRANEŠIMAS SPAUDAI

AMERIKOS ESTETINĖS ODONTOLOGIJOS AKADEMIJA
(American Academy of Cosmetic Dentistry® , AACD)

Medisonas, Viskonsinas (2014-05-11).
Kontaktinis asmuo: Tiffany Stronghart
402 W. Wilson Street
Madison, WI 53703
Telefonas: 608.237.8819
Faksas: 608.222.9540

Gydytoja-odontologė Ingrida Ivancė tobulinosi AACD-2014 mokslinėje konferencijoje

Estetinės odontologijos centro „VivaDens“ gyd. odontologė Ingrida Ivancė tobulino savo kvalifikaciją ir įgijo tęstinio mokymosi kreditų kasmetiniame Amerikos estetinės odontologijos akademijos renginyje „AACD 2014“, vykusiame Orlande, Floridos valstija.2014 m. kasmetinė AACD Konferencija vyko bal. 30 – geg. 3 d.; tai buvo jubiliejinė, 30-oji Akademijos mokslinė konferencija. Renginyje dalyvavo iš viso pasaulio apie 1700 odontologijos specialistų. Jų metu gyd. odontologė I.Ivancė turėjo galimybę dalyvauti įvairiuose praktiniuose seminaruose ir paskaitose.Ši konferencija yra svarbiausias estetinės odontologijos renginys, kuriame dalyvauja geriausi pasaulio odontologijos pedagogai, yra gyvai atliekamos odontologinės procedūros, galima susipažinti su AACD parodų salėje demonstruojamais naujausiais estetinės odontologijos pasiekimais ir daug daugiau.


„Dalyvaudama AACD 2014 metinėje konferencijoje gyd. odontologė I.Ivancė ne tik pademonstravo savo atsidavimą mokymuisi ir estetinės odontologijos sričiai, bet ir tikrą rūpinimąsi savo klientais,“ – sakė AACD prezidentas Dr. James Hastings. „Orlande įgyta kvalifikacija padės gydytojai geriausiai pasirūpinti savo klientais.“


Gydytoja-odontologė Ingrida Ivancė yra Amerikos Kosmetinės Odontologijos Akademijos (AACD) narė nuo 2003 m.


Gyd.odontologė Ingida Ivancė su vienu iš savo mokytoju, pasaulinės estetinės odontologijos pionieriumi, Cosmedent kompanijos vadovu – gydytoju-odontologu W.Mopper (JAV) ir jo žmona AACD konferencijos metu.

  Ji skaito paskaitas, publikuoja odontologines publikacijas Lietuvos ir užsienio odontologiniuose leidiniuose, veda tobulinimosi kursus gydytojams- odontologams. Jos publikacija išspausdinta AACD žurnale „Journal of Cosmetic Dentistry“, 2013 Spring. Tai yra vienas iš gyd. odont. I.Ivancės AACD akreditacinių darbų. Pasaulyje aukštai vertinamą Akreditavimo procesą AACD ji pradėjo 2012 m. sėkmingai išlaikiusi rašytinį egzaminą.


Ji yra susipažinusi su pažangiausiais estetinės-funkcinės odontologijos pasiekimais ir savo žinias praktiškai taiko jos įkurtame estetinės odontologijos centre „VivaDens“, Vilnius, Lietuva.Daugiau informacijos rasite http://www.aacdconference.com.

 


Apie Amerikos Estetinės Odontologijos Akademiją (AACD)


AACD yra didžiausia pasaulyje ne pelno organizacija, skirta kelti odontologijos specialistų kompetenciją meną, mokslą ir praktiką apjungiančioje odontologinės priežiūros srityje, kad jie galėtų optimaliai pagerinti pacientų dantų būklę, estetiką ir funkciją.

VivaDens komanda AACD - gyd.odontologė I.Ivancė ir konsultantas dr.M.Vrubliauskas - su ekstraordinariu dantų techniku, tarptautiniu dantų funkcinės-estetinės morfologijos pedagogu David Cho (pirmas kairėje) ir partnere. Sutarta, kad ir VivaDens klientai galės užsakyti darbus ir pas šį specialistą JAV, Kalifornija.

AACD priklauso daugiau nei 6400 estetinės odontologijos specialistų 70-yje pasaulio šalių.

Akademija vykdo savo misiją siūlydama aukščiausios kokybės konferencijas, kursus ir kitas mokymosi galimybes, skleisdama ir remdama pasaulyje aukštai vertinamą specialistams akreditavimo sistemą, sudarydama sąlygas keistis žiniomis ir kūrybinėmis idėjomis, draugiškoje ir palaikančioje aplinkoje bei suteikdama tikslią ir naudingą informaciją visuomenei bei specialistams.

 

Norėdami gauti interviu iš pasaulyje pirmaujančių estetinės odontologijos profesionalų ar gauti žiniasklaidos atstovo pažymėjimą, kreipkitės pr@aacd.com.
VivaDens foto ir info, 2014-05-22

 
Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.