Website is under reconstruction. Lithuanian site is already updated (www.vivadens.eu), new English site is comming soon.
LietuviškaiLT   EnglishEN  
Pradžia Registracija Kainynas Apie VivaDens Atsiliepimai Gydytojai Kontaktai


Apsilankykite VivaDens FacebookeVivaDens Youtube

VivaDens gydytoja-odontologė tobulinosi pas
vieną pasaulio pažangiausių estetinės odontologijos
specialistų Prof. Pascal Magne

VivaDens gyd.odontologė Ingrida Ivancė pavasarį sutiko Ženevoje, Šveicarijoje trijų dienų „hands-on“ kvalifikacijos tobulinimosi kursuose „State of the Art in Partial Bonded Porcelain Restorations“.

 

Kursus vedė vienas pasaulio žymiausių ir pažangiausių estetinės (biomimetinės) odontologijos specialistų Prof. Pascal Magne. Kilęs ir baigęs odontologijos studijas Šveicarijoje, 1997-1999 atlikęs gausybę mokslinių tyrimų Minesotos (JAV, Mineapolis) universitete, 2004 m. buvo pakviestas ir šiuo metu vadovauja estetinės odontologijos katedrai viename prestižiškiausių JAV universitetų - the University of Southern California, Los Angeles bei dirba Los Andžele privačiai.

 

Jo moksliniai tyrimai apvertė estetinio protezavimo standartus ir įrodė, kad minimaliai invazyvios, tausojančios keramikos ir kompozito (plombų) restauracijos yra tvirtesnės ir ilgaamžiškesnės.

Prof. Magne knygos, paskaitos, estetinės odontologijos darbai žavi ir įkvepia visą pažangią odontologų bendruomenę.

 

VivaDens gydytoja iš pirmų lūpų susipažino su aukščiausiu įmanomu funkcinės-estetinės odontologijos standartu, naujausiomis medžiagomis ir gydymo protokolais bei savo rankomis išbandė pažangiausius labiausiai dantis tausojančius gydymo metodus.

VivaDens gydytoja I.Ivancė pasiruošusi visas savo teorines ir praktines žinias perteikti ir pritaikyti Lietuvos ir užsienio klientams.

 

VivaDens info, 2013-04-03


Estetinės odontologijos centras VivaDens

Didlaukio g. 51-70   |   LT-08303 Vilnius   |   registracija tel. 8-5-2627990, 8-5-2675404   |   el. p.: info@vivadens.eu   |   vadyba tel. 8-5-2328004

© IĮ Estetinės odontologijos centras "VivaDens", 2000-2016

Naujienos


Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį. Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą. Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.